Dětské kurzy 2018/2019

Street dance pro 8-13leté
skupina Chimney pro 4-8leté
 

PŘIHLÁŠKA 2018/2019: "TANEČNÍ ŠKOLIČKA" + skupina CHIMNEY + kurzy STREET DANCE

KURZY "Dětské taneční školičky" budou probíhat: na ZŠ Pastviny 70 (Brno-Komín), v Dětském klubu Fontána (Stamicova 11 Brno-Kohoutovice), v CVČ BOSA (Ostopovická 29, Brno-Bosonohy). Taneční skupina CHIMNEY trénuje na ZŠ Pastviny (Brno-Komín)

Zpracování osobních údajů uvedených v přihláškách v souvislosti s novým evropským nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR):

Vážení klienti, osobní údaje, které vyplňujete v našich přihláškách používáme pouze za účelem komunikace s Vámi. Po ukončení kurzu (semináře) využíváme Váš kontakt k zasílání našich nabídek  v následujících  obdobích.  V případě, že si nepřejete, abychom Vás již nadále kontaktovali,  prosím o písemnou žádost  (e-mailem) o vymazání Vašeho kontaktu z databáze.

Datum narození používáme pro hromadné pojištění dětí na dětských táborech a zpracování věkových skupin v jednotlivých kurzech. Datum narození dospělých osob využíváme hlavně pro organizaci ubytovaní na letních seminářích.  Vaše kontakty v naší databázi neposkytujeme ke zpracování žádné další osobě ani jiné společnosti.