PŘÍMĚTSKÉ TÁBORY  2019

pro  5-12leté  děti a juniory

1/   8.7.-12.7.2019  

2/  5.8. - 9.8. 2019

3/ předběžně 26.8.-30.8. 2019

 

Předběžně plánujeme, že bychom 

1. termínu 8.-12.7.2019  navštívili Hvězdárnu, Bruno park a ZOO v Hodoníně, 

ve 2.termínu 5.-9.8.2019 by proběhla návštěva VIDY, Bonga a ZOO Vyškov s Dinoparkem 

+ samozřejmě chystáme i další aktivity, které budeme postupně doplňovat. 

Zvažujeme v termínu 26.-30.8. 2019 připravit „Cestovní tábor“ – tj. výlety v Brně, jeho okolí i mimo Brno.

 

Počítáme, že do konce dubna by měl být již stěžení program kompletní.

 

Taneční studio Ilony Brunové společně se svojí taneční skupinou CHIMNEY opět připravuje na letošní léto akční letní příměstské tábory.

Jako "základna" nám bude sloužit  CVČ BOSA v Brně-Bosonohách (Ostopovická 29), zde však mnoho času nestrávíme, protože nás stejně jako vloni čekají výlety nejen mimo areál, ale také  mimo Brno. Bohužel se nám v posledním termínu zajistit CVČ BOSA nepodařilo, proto zvažujeme tábor, který bychom s dětmi trávili na výletech v Brně, jeho okolí i mimo Brno. 

Jako každý rok, můžete do jisté míry svým tipem ovlivnit program jednotlivých táborů, když do poznámky zapíšete VAŠE DALŠÍ TIPY !!!

 

V případě zájmu připravíme pro děti v Bose noční dobrodružství (přenocování). U  "cestovního tábora" bychom ještě upřesnili přespání v Brně nebo mimo Brno (po dohodě s rodiči  přihlášených dětí).

 

Protože působíme převážně v oblasti Komína a ne všichni rodiče budou mít možnost děti do Bosonoh přepravit, zajistíme zájemcům z této oblasti přesun do Bosy a zpět. V případě 3.tábora bychom děti od rodičů přebírali a předávali je na smluvených místech.

 

CENA: pětidenního tábor  je za 2000 Kč . Jestliže se dítě zúčastní také nočního přespávání, hradí navíc 50 Kč jako příspěvek na večeři.

V případě, že by se děti nemohly zúčastnit celého tábora a budou volná místa, je možné se zúčastnit "zkrácené verze" - tedy pouze některého z nabízených dnů.

 

PLATBA: Současně s přihláškou prosíme o úhradu zálohové částky 500 Kč hotově nebo na účet ČS č. 5556047309/0800 (pozor změna účtu!). V případě, že zaměstnavatel rodičům přispívá na letní táborové aktivity dětí,  můžeme vystavit zaměstnavateli fakturu.

 

V ceně je zakalkulována strava (svačinky a obědy) a pitný režim, pronájem prostor, vstupné do center, jízdné vlakem..., pojištění, nájemné, ....