Pozvánka na závěrečnou besídku

školního roku 2018/2019

 

Závěrečné besídka, proběhne ve venkovním amfiteátru SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví v Brně-Komíně (Čichnova 23), vedle vozovny DPmB 

v sobotu 8.6.2019 od 10.00 hodin

TOUTO BESÍDKOU UZAVŘEME NAŠE LETOŠNÍ TANCOVÁNÍ (poslední lekce proběhnou v týdnu 3.-7.6.2019)

Besídka bude trvat cca 1-1,5 hodiny, na konci se s dětmi rozloučíme, dostanou od nás drobnou odměnu a vysvědčení. 

O Vaší účasti nás prosím informujte, aby měly Vaše děti připravené odměny!!!

 

Co s sebou: Abychom besídku trochu sladili doporučujeme vzít si bílé tričko a jednobarevnou sukýnku. Většina děvčat, má krásné točící „TU-TU“- kolové  sukýnky s volánky. Kdo podobnou sukýnku nevlastní, mohu půjčit „erární“ (budu k dispozici na místě). Chlapcům prosím vezměte bílé tričko a jednobarevné kalhoty nebo kraťasy.

 

Kurzy DK3 a DK5 (pro starší děti), aby se děti odlišily od těch menších, vezměte si bílé tričko a zapůjčím Vám „hadinkovou“ sukýnku s bílými vklady.

 

Středeční kurz STREET DANCE (pro školáky 1.stupně), si tanečníci a tanečnice vezmou na své vystoupení také bíle tričko a riflové kalhoty nebo legíny.

 

Protože venkovní amfiteátr není zastřešen, doporučujeme vzít si s sebou slunečník (deštník), případně dětem opalovací krém.

 

Jak jsem již avizovala, současně s naší besídkou bude v areálu probíhat akce „Děti pojďte si hrát aneb Den dětí“, kterou organizuje přímo SŠ, doporučuji proto vzít si s sebou kromě sukýnky také sportovnější oblečení, aby si děti mohly zasoutěžit.  SŠ připravuje pro děti každoročně řadu úkolů s následnou odměnou, děti i dospělí budou mít k dispozici vnitřní prostory školy, kde si mohou prohlédnout učebny s kolejištěm a dalším zařízením používaným ve vlakové dopravě. Pro všechny zde bývá připravené občerstvení, které dostávají soutěžící děti zdarma.

 

V případě, že bude špatné počasí, přesunou se všechny akce do vnitřních prostor školy.

 

I když jsou některé děti v kurzech mladších než 5 let, chtěla bych těm starším nabídnout naše příměstské letní tábory, které pořádáme již 3. rok . Patříte-li mezi rodiče, kteří se vyhýbají návštěvám různých zábavních parků, tak možná zrovna naše tábory splní sen Vašich ratolestí.

Letošní nabídku najdete na našich stránkách http://www.studioib.cz/primestske-tabory/videa-z-taboru/ ,

upoutávky na You Tube https://www.youtube.com/channel/UCPxyI8CNLb8T9WL1VXVvv5A/videos

Na You Tube najdete také videa ze soutěží, kterých se účastní děti z naší skupiny Chimney. V kurzech jsou šikovné děti, které jak je vidět tancování baví, tyto bych chtěla pozvat do naší skupiny Chimney, kterou jsem založila právě pro malé nadšence. Nejde o nijak prestižní skupinu, ale oproti kurzům dětí jezdí na pohárové (nepostupové) soutěže, kde dostanou medaile a mají své taneční kostýmy. Nejstarší děti ze skupiny Chimney uvidíte také na naší besídce.