Platby letních seminářů  FLAMENCO nebo JAZZ&MODERN DANCE  v Boskovicích poukazujte na účet ČSOB č. 194628647/0300 

NABÍDKA pro účastnice FLAMENKA!!!

I když tanečnice v minulých letech možnost být v Boskovicích o den déle neshledávaly jako zajímavou, letos je situace přece jen jiná. Po nedobrovolném „domácím vězení“ a omezeních v cestování zkoušíme dodatečně nabídnout  možnost přijet letos o den dříve - již v pátek 17.7. Můžete společně s ostatními strávit příjemný večer a v sobotu „pozvolna vplout do flamenkové obuvi a rytmů“!!!  Vzhledem k tomu, že páteční program bude více méně spontánní, uhradíte navíc pouze 225 Kč za jednu noc navíc. V přihlášce tedy nově najdete kolonku:  „NEPOVINNÁ MOŽNOST“ .

 

Výběr lekcí a stravy prosím vyplňte ve 2. formuláři: ZDE

FLAMENCO - Boskovice 2020

Léto v Boskovicích 2020 s Janou Drdáckou, Lucií Bevelaqua a Libuškou Bachratou

Zpracování osobních údajů uvedených v přihláškách v souvislosti s novým evropským nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR):

Vážení klienti, osobní údaje, které vyplňujete v našich přihláškách používáme pouze za účelem komunikace s Vámi. Po ukončení kurzu (semináře) využíváme Váš kontakt k zasílání našich nabídek  v následujících  obdobích.  V případě, že si nepřejete abychom Vás již nadále kontaktovali,  prosím o písemnou žádost  (e-mailem) o vymazání Vašeho kontaktu z databáze.

Datum narození používáme pro hromadné pojištění dětí na dětských táborech a zpracování věkových skupin v jednotlivých kurzech. Datum narození dospělých osob využíváme hlavně pro organizaci ubytovaní na letních seminářích.  Vaše kontakty v naší databázi neposkytujeme ke zpracování žádné další osobě ani jiné společnosti.