Platby letních seminářů  JAZZ&MODERN DANCE nebo FLAMENCO v Boskovicích poukazujte na účet ČSOB č. 194628647/0300.

Přichází vlna uvolňování, která se týká mimo jiného školských zařízení a i když jsem byla ujištěna provozovatelem, že s naší účastí počítají, chci raději s většími převody financí ještě posečkat do konce května.

V každém případě věřím, že už bude jen lépe a žádné nové nepříjemnosti nenastanou, přihlášky si eviduji a s Vaší účastí počítám i bez okamžité úhrady!!! Jestliže jste již úhradu zaslali, budeme ji samozřejmě evidovat a v případě, že by nastaly nějaké náhlé změny, o finance nepřijdete a budou Vám vráceny.

 

PŘIHLÁŠKA - JAZZ&MODERN DANCE 2020

LÉTO V Boskovicích 2020 s Davidem Strnadem: I. 10.-15.7.2020 nebo II. 31.7.-5.8.2020

Zpracování osobních údajů uvedených v přihláškách v souvislosti s novým evropským nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR):

Vážení klienti, osobní údaje, které vyplňujete v našich přihláškách používáme pouze za účelem komunikace s Vámi. Po ukončení kurzu (semináře) využíváme Váš kontakt k zasílání našich nabídek  v následujících  obdobích.  V případě, že si nepřejete abychom Vás již nadále kontaktovali,  prosím o písemnou žádost  (e-mailem) o vymazání Vašeho kontaktu z databáze.

Datum narození používáme pro hromadné pojištění dětí na dětských táborech a zpracování věkových skupin v jednotlivých kurzech. Datum narození dospělých osob využíváme hlavně pro organizaci ubytovaní na letních seminářích.  Vaše kontakty v naší databázi neposkytujeme ke zpracování žádné další osobě ani jiné společnosti.