Přihláška FLAMENCO Boskovice 2021

Po odeslání přihlášky budete automaticky přesměrováni na dotazník "CHOREO+REKVIZITY 2021". Tyto dotazníky budou na přelomu května a června předány lektorce Janě Drdácké a přispějí k sestavení letošního harmonorgramu.

FLAMENCO - Boskovice 2021

Léto v Boskovicích 2021 s Janou Drdáckou, Lucií Bevelaqua a Libuškou Bachratou

Zpracování osobních údajů uvedených v přihláškách v souvislosti s novým evropským nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR):

Vážení klienti, osobní údaje, které vyplňujete v našich přihláškách používáme pouze za účelem komunikace s Vámi. Po ukončení kurzu (semináře) využíváme Váš kontakt k zasílání našich nabídek  v následujících  obdobích.  V případě, že si nepřejete abychom Vás již nadále kontaktovali,  prosím o písemnou žádost  (e-mailem) o vymazání Vašeho kontaktu z databáze.

Datum narození používáme pro hromadné pojištění dětí na dětských táborech a zpracování věkových skupin v jednotlivých kurzech. Datum narození dospělých osob využíváme hlavně pro organizaci ubytovaní na letních seminářích.  Vaše kontakty v naší databázi neposkytujeme ke zpracování žádné další osobě ani jiné společnosti.