MINItábory 2023 pro 4-6leté děti 

 "Se zvířátky a princeznami"

Přihláška

Taneční studio Ilony Brunové připravuje letos kromě akčních táborů pro 6-12leté, také  MINItábory pro malé 4-6eté děti, které si chtějí o prázdninách zaskotačit se svými kamarády. Jsou pro ty, kteří by náročnější cestování se staršími dětmi nemusely fyzicky zvládnout,   jsou ostýchavější a hledají klidnější zábavu, nebo naopak potřebují více pozornosti a v kolektivu starších dětí by ji nedostaly :-). 

 

TERMÍNY MINItáborů:

MINItábor I. (7.-11.8.2023) - centrum BOSA - Brno-Bosonohy

MINItábor II. (14.-18.8.2023) - centrum BOSA - Brno-Bosonohy

MINItábor III.  (21.-25.8.2023) - Dům U Džbánu - Brno-Komín

 

PROGRAM 

Naše tábory pro nejmenší budou letos probíhat na dvou místech: MINItábor I.+II. v areálu centra BOSA (Ostopovická 29) na přilehlé školkové zahradě.

MINItábor III. v prostorách "Domu u Džbánu" a na dětských hřištích v blízkém okolí.

Na našich tábora nebude chybět pohyb (soutěže a hry) ani klid (tvoření, odpočinek s pohádkou), ke kterým budeme využívat nejen výše uvedené prostory, ale nebudou chybět ani výlety  v blízkém okolí. 

Program upravujeme podle věkového složení, případně podle toho, zda se sejdou pouze holčičky, nebo se k nám přidají i kluci. S holčičkami se více zaměřujeme na "princeznovské" téma - pletení náramků, zdobení šatiček, princeznovské písničky a tancování. Společně pak pořádáme nejen krátké procházky mimo areál, ale i výlety do dalších brněnských lokalit. Byli jsme například v brněnské ZOO, svézli jsme se na konících a ponících v Troubsku (2021) a ve stáji Eliot (2022),  navštívili jsme zvířátka v centru Rozmarýnek v Jundrově nebo dětská hřiště "Lanáček" v Novém Lískovci  a "Mraveniště" v Bystrci. Naší pozornosti neunikla ani nová  "hřiště Kamechy" v Bystrci, "hřiště Uzbecká" v Bohunicích a hřiště "U Hrocha" v Komíně, super byl také výlet do kozí zahrady mezi Komínem a Bystrcí. 

Program vždy bez problému přizpůsobíme skupince, která se sejde :-).

 

MINItábory budou probíhat ve stejných termínech jako tábory pro starší děti. Starší děti se většinou ráno v prostorách pouze sejdou a pak odejdou za dalšími aktivitami.  Poté  prostory patří už jen PRINCEZNÁM a ZVÍŘÁTKŮM. Naší nabídky táborů využívají rodiče, kteří potřebují zabavit jak starší, tak i mladší sourozence.

 

Organizovaný program proběhne cca mezi 8.00-15.00 hodinou, s příchodem dětí mezi 7.45-8.00hod. a odpoledním vyzvedáváním mezi 15.00-16.00 hod. (dříve po dohodě).

Pro děti z tohoto tábora nezajišťujeme přesun z Komína, ten nabízíme pouze starším dětem z táborů pro 6-12leté.  Děti přebíráme a předáváme pouze v centru BOSA  (MINItábor I.+II.) nebo v Domě U Džbánu (MINItábor III.).

S přespáváním malých dětí nepočítáme, ale případné přespání se starším kamarádem (sourozencem) je možné individuálně dohodnout.

 

CENA MINItábora je 2300 Kč.  V ceně jsou zakalkulovány obědy (svačinky si nosí děti vlastní), pitný režim, pronájem prostor, program, pojištění dětí, vstupné, materiál (např. kostýmy, pomůcky, pracovní materiál).

V případě, že budou volná místa, je možné se po dohodě zúčastnit "zkrácené verze" - tedy pouze některého z nabízených dnů v ceně 600 Kč.

 

PLATBA: Platby poukazujte na účet ČSOB č. 194628647/0300 (číslo účtu je jiné jak u táborů pro starší děti)

Nebudete-li hradit celou částku najednou, uhraďte současně s vyplněním závazné přihlášky zálohu 500 Kč za každý tábor (tj. 2 tábory 1000 Kč) a doplatek můžete zaslat dle svých finančních možností do zahájení tábora. Aby se lépe platby dohledávaly, napište prosím do poznámek, jméno dítěte a označení tábora (MINItábor I., II., III.). Chcete-li čerpat příspěvek od zaměstnavatele, či pojišťovny, vystavíme Vám na požádání potvrzení nebo fakturu.

Změní-li se okolnosti, které dítěti zabrání v účasti, je třeba přihlášku stornovat, abychom mohli Vaši rezervaci nabídnout dalšímu zájemci nebo si zajistit náhradníka, na kterého převedeme Vaše platby.
Při zrušení přihlášky, účtujeme stornovací poplatek 200 Kč, při odhlášení  7 dnů před zahájením v případě, že nebude možné zajistit náhradníka, propadá celá záloha 500 Kč.