AKCE ve školním roce 2019/2020

 

Pro přípravu odměn, koordinaci vystoupení a akcí prosíme 
potvrzení Vašeho zájmu na e-mail studioib@studioib.cz
DĚKUJEME 
 
 

I.POLOLETÍ

Kromě běžných lekcí pro děti připravujeme další akce, kterých se mohou zúčastnit. V prvním pololetí nás čeká již tradiční vystoupení na Náměstí Svobody v sobotu 21.12.2019 mezi 16-17 hodinou, I.pololetí pak uzavřeme besídkou a maškarním karnevalem v neděli 26.1.2020.

Informace o akcích najdete níže.

 
 

 

Vážení rodiče, milí tanečníci a tanečnice,

již se blíží závěr I. pololetí, který každoročně uzavíráme besídkou a maškarním karnevalem. Lekce II. pololetí začínají od února 2020. Níže najdete informace k besídce, karnevalu i k dalšímu pololetí. Ti, kteří mi před Vánocemi potvrdili účast na besídce, obdrží ještě jeden email.  

 

1/ BESÍDKA  proběhne v sále Společenského centra v Brně-Bystrci (Odbojářská 2) v neděli 26.ledna 2020 od 13 hodin. Děti budou tančit na pódiu, kde zůstanou po celou dobu akce (podobně jako na Nám. Svobody), pro rodiče budou připravená místa k sezení pod pódiem, jako při divadelním představení. Na besídce se děti všech mých kurzů budou střídat s tanečnicemi naší skupiny Chimney. Program bude trvat cca 1,5 hodiny.

 

2/ Pro přípravu programu besídky potřebuji alespoň přibližný počet účastníků, prosím tedy ty rodiče, kteří mi potvrzení neposlali před Vánocemi, aby se mi ozvali. Jestliže si nejste jisti, zda jste mi účast potvrdili a během 2-3 dnů neobdržíte další email nazvaný „POZVÁNKA na besídku a Maškarní karneval 2020“. ozvěte se mi prosím.

 

3/Co s sebou: Abychom besídku trochu sladili doporučujeme vzít si bílé tričko a jednobarevnou sukýnku (kolovou). Většina děvčat, má krásné točící „TU-TU“-tj. sukýnky s volánky. Kdo podobnou sukýnku nevlastní, mohu půjčit podobnou „erární“ kolovou sukýnku. Chlapcům vezměte bílé tričko a jednobarevné kalhoty nebo kraťasy.

Kurzy pro starší děti (Komín úterý 17-18h. a Kohoutovice 16.30-17.30h.): Aby se odlišily od menších dětí budou mít stejné erární „hadinkové“ sukýnky, které jim rozdám před besídkou. Vezměte si s sebou pouze bílé tričko.

 

4/ KARNEVAL: Po besídce bude cca 30 minutová přestávka, ve které budou pracovníci kulturního centra upravovat prostory sálu na maškarní karneval. Vy mezitím můžete v přísálí převléct děti do karnevalových kostýmů.

Program karnevalu bude připraven pro věkovou kategorii odpovídající věku dětí z našich kurzů (cca 3-8let). Máte-li kamarády a sourozence, kteří by se karnevalu chtěli zúčastnit, jsou srdečně zváni.

Vstupné na karneval je 30 Kč na osobu (rodinné vstupné je maximálně 90 Kč). Děti obdrží lístek do tomboly, ve které budou drobné pozornosti a v průběhu karnevalu budou opět připravené soutěže. Chystáme také mezi dětmi oblíbenou BURZU PLYŠÁKŮ. Kdo si přinese 1-3 plyšáky, které již nechce, může si za ně v průběhu karnevalu vybrat jiné.

Po celou dobu besídky a karnevalu bude v přísálí otevřený bar s občerstvením.

 

5/ Po besídce proběhnou ještě poslední lekce prvního pololetí, na těchto lekcích již začneme tančit nové tanečky. Víte-li o dětech, které by se k nám chtěly připojit, máme v kurzech k dispozici ještě několik míst a pololetí je pro příchod nových dětí ideální. Také naše taneční skupina ještě uvítá 5-12leté zájemce, kteří již mají s tancem alespoň nějakou zkušenost.

Jestliže z nějakého důvodu Vaše dítě pokračovat nebude, informujte mne prosím co nejdříve, abych počítala s uvolněním místa.

 

6/ Platby II. pololetí: Jestliže jste uhradili pouze částku 1050,.- Kč za 1.pololetí, prosíme o doplatek 2.pololetí (1050,- Kč) nejlépe do konce ledna 2020.

Částku prosím uhraďte na účet u České spořitelny č. 5556047309/0800. Nejste-li si jisti svojí platbou, můžeme Vám úhradu potvrdit e-mailem nebo SMS.

 

Těším se na všechny

 

Ilona Brunová


 

 
 

 

 

BRNĚNSKÉ VÁNOCE 2019 v sobotu 21.12.2019 Taneční vystoupení dětí z našich kurzů proběhne čase mezi 16.00 – 17.00h. Prosíme o potvrzení účasti na této akci abychom mohli podle počtu přihlášených rozdělit přihlášené děti do dvou půlhodinových 2 bloků (16:00-16:30 a 16:30-17:00h). 

Protože toto vystoupení probíhá venku, děti budou tančit ve svém oblečení. Barevně sladěné budou pomocí zapůjčených „Santa“ čepiček, které od nás obdrží v posledních před akcí.

 

POLOLETNÍ BESÍDKA akce proběhne v neděli 26.1.2020 a jako každý rok máme pro ni opět rezervovaný sál Společenského centra v Brně-Bystrci (Odbojářská 2). Besídka bude probíhat cca mezi 13:00-14:30hod. a děti Vám na pódiu zatančí tanečky, které se učíme v lekcích. 

 

Na besídku pak naváže v 15 hodin MAŠKARNÍ KARNEVAL, kterého se mohou zúčastnit nejen děti z našich kurzů, ale i zájemci z řad veřejnosti, sourozenci a kamarádi…

 

Co s sebou opět upřesníme v lednu před akcemi.