Vánoce 2019

vystoupení kurzů Tanečního studia Ilony Brunové pro 3-4 leté 

na Náměstí Svobody v sobotu 21. 12. 2019

 

INFORMACE PRO ÚČINKUJÍCÍ

 

Aby nebylo na pódiu najednou moc dětí, rozdělila jsem podle počtu přihlášených dětí v jednotlivých kurzech vystoupení na dvě půlhodinové části. Asi 20 dětí z komínských a kohoutovických kurzů bude vystupovat v 16:00-16:30h. dalších cca 20 děti, které dochází do kurzů v mateřských školách bude tančit ve druhé části programu 16:30-17:00h. 

 

Před vystoupením děti nijak připravovat nemusíte, stačí když se shromáždíte i s dětmi před pódiem cca 5 minut před zahájením. Nejmenší děti+děti z MŠ (tj. děti v Santa-čepičkách) budeme přebírat od rodičů v přední části pódia. Po posledním tanečku (paní Zima jede na saních) od nás děti obdrží sladkost a drobnou odměnu, vezmeme si od nich Santa-čepičky a rodiče si je opět mohou v přední části pódia převzít zpět.

 

Na pódiu se bude střídat v každé půlhodině kolem 50 dětí z kurzů a skupiny Chimney, prosím proto o shovívavost v případě, že by se první půlhodina o něco protáhla a druhá část by začala později. Letos je pódium menší než v minulých letech, může se tedy stát, že budu muset program na místě upravit podle nové situace.

 

Oblečení si vezměte vlastní - toto necháme na Vašem uvážení dle aktuálního počasí. 

Aby děti měly alespoň něco společného a lépe se nám organizovaly na pódiu, předala jsem většině tento týden v lekcích čepice (červená nebo fialová Santa). Jestliže se vaše dítě v lekci nebylo, ale na vystoupení přijdete, můžete si čepice vyzvednout před vystoupením (za pódiem).

 

Počítejte prosím s tím, že si budeme po vystoupení od dětí brát čepice nazpět, nezapomeňte jim tedy vzít  vlastní, ve kterých půjdou domů!!!

Jestliže děti onemocní a čepice Vám zůstane doma, předejte je prosím v lednových lekcích.

V novém roce budeme začínat od 2. týdne - tj. pondělí 6.1.2020.

 

Těšíme se na Vás

Ilona Brunová