Vánoce 2019

vystoupení kurzů Tanečního studia Ilony Brunové pro 5-7 leté 

na Náměstí Svobody v sobotu 21. 12. 2019

 

INFORMACE PRO ÚČINKUJÍCÍ

 

Podle počtu přihlášených dětí jsem rozdělila vystoupení na dvě půlhodinové části. Děti z komínského a kohoutovického kurzu pro 5-7leté budou vystupovat společně v bloku 16-16:30h. Program a pozvánku najdete v příloze.

 

Před vystoupením děti nijak připravovat nemusíte, stačí když nám přivedete cca 5 minut před zahájením děti za pódium. Dětí by se mělo podle avíza sejít asi 10 a letos nově půjdou na své výstupy ze zákulisí. Zde se jim budou věnovat asistentky (pokud bude ochotná i některá maminka, budu ráda).  Ve stanech v zázemí se většinou převlékají do kostýmů děti z Chimney, pokud by však některý zůstal volný, bude Vám k dispozici. Po posledním tanečku (Ať žijí duchové) rozdá asistentka dětem v zákulisí sladkost a drobnou odměnu, vezmeme si od nich modro-bílé čepičky a rodiče si je opět mohou v zadní části pódia převzít.

 

Na pódiu se bude střídat v každé půlhodině kolem 50 dětí z kurzů a skupiny Chimney, prosím proto o shovívavost v případě, že by se první půlhodina o něco protáhla. Letos je pódium menší než v minulých letech, může se tedy stát, že budu muset program na místě upravit podle nové situace.

 

Oblečení si vezměte vlastní - toto necháme na Vašem uvážení dle aktuálního počasí. 

Aby děti měly alespoň něco společného a měla jsem lepší přehled na pódiu, předala jsem většině tento týden v lekcích modrobílé zimní čepice. Jestliže se vaše dítě v lekci nebylo, ale na vystoupení přijdete, můžete si čepice vyzvednout ještě před vystoupením (za pódiem).

Počítejte prosím s tím, že si budeme po vystoupení od dětí brát čepice nazpět, nezapomeňte jim tedy vzít  vlastní, ve kterých půjdou domů!!!

Jestliže děti onemocní a čepice Vám zůstane doma, předejte je prosím v lednových lekcích.

V novém roce budeme začínat od 2. týdne - tj. pondělí 6.1.2020.

 

Těšíme se na Vás

Ilona Brunová