NAŠE TANEČNÍ KURZY

pro děti

pořádané v CVČ BOSA Bosonohy

 

TANEČNĚ-POHYBOVÝ KROUŽEK pro 1-3leté děti s rodiči

 

Vážení rodiče,

Srdečně Vás zvu do lekcí, které probíhají ve ČTVRTEK (s výjimkou státních svátků, příp. školních prázdnin) mezi 9.30-10.30 hodin v CVČ BOSA (Ostopovická 29, Bosonohy).

 

Lekce probíhají od září  do června v sále BOSY (v přízemí), část lekcí je věnována  procvičování motoriky a sluchového vnímání dětí s pomocí písniček a básniček + rekvizit  - dětské hudební nástroje, vařečky, šátky, rolničky, plastová+plyšová zvířátka...atd.

       

V závěru lekce se pak děti mohou volně pohybovat v prostoru, k dispozici jsou skluzavky, houpačky, míče a další hračky a pomůcky.  

Základní cena (rezervace místa) je na celou sezónu 1000,- Kč (tato částka se snižuje podle počtu zbývajících lekcí) +  za každou účast poplatek 30 Kč. 

Chcete-li se účastnit  pouze některých lekcí, je jednorázový poplatek za lekci 70 Kč.

Je možné hradit jednotnou částku 1000,- Kč za pololetí (tj. 1.platba v září a 2.platba v lednu) a požádat zdravotní pojišťovnu o příspěvek na pohybové aktivity dětí.

V minulých letech přispívaly některé zdravotní pojišťovny částkou 500-800 Kč na pohybové aktivity dětí. V případě že by jste chtěli využít tohoto příspěvku, vystavíme Vám na požádání potvrzení, které můžete použít k žádosti o příspěvek.

 

Těší se na Vás   Ilona BRUNOVÁ