TAICHI - YANG

relaxační cvičení pro dlouhověkost a vitalitu

1.CYKLUS OBSAZEN !!! V případě zájmu nás kontaktujte. 

 

TAICHI-YANG   je čínské zdravotní umění pohybu, které vyhovuje všem věkovým kategoriím. Pomocí pomalých po sobě jdoucích pohybů nohou a rukou (a průpravnými zdravotními cviky), má blahodárný vliv na pohybový a nervový systém v těle, zlepšuje průtok krve, dýcháni, propojuje levou a pravou hemisféru v mozku, blahodárně ovlivňuje paměť a koordinaci (cvičí se ve stoje).  Mimo jiné uvolňuje nervozitu (stress) a tím pomáhá také ke zlepšení fyzické i psychické kondice a kvalitnějšímu spánku.

"Přijďte si zacvičit Taichi-yang, zažijte příjemné chvíle v pohybu a proberete svoji životní sílu cchi."

Váš Jirka

 

LEKTOR Jiří Cupák se tao cvičení věnuje již více než  5 let a již 3 roky vede kurzy Taichi v Domě sportu v Brně. Vyzkoušel si blahodárné účinky sám na sobě a nyní předává své zkušenosti dalším zájemcům, kteří hledají v současném uspěchaném světě ostrůvek klidu, kde se mohou soustředit jen sami na sebe, relaxovat, ale současně získat energii, radost z pohybu a celkově života.

 

KURZ:  začíná 5.10.2023 a bude probíhat pravidelně každý ČTVRTEK v 18-19 hodin v sále „Domu u Džbánu“ (Běly Pažoutové 1) v Brně-Komíně.

Skládá ze tří cyklů po 11lekcích  (10+1 zdarma) v období  říjen-prosinec 2023 + leden-březen 2024 + duben-červen 2024. Lekci zdarma lze využít pouze při úhradě celého cyklu (10+1) nebo při pozdějším nástupu při platbě minimálně 5 lekcí

Se cvičením i  lektorem se můžete seznámit již  21.září  na ukázkové lekci ZDARMA (i na tuto lekci musíte vyplnit přihlášku), v případě zájmu doplníme ještě další zářijovou ukázkovou lekci.

 

CO S SEBOU: Volnější pohodlný oděv na cvičení. Ponožky nebo obuv do tělocvičny, pití a chuť udělat něco pro svoji pohodu a zdraví.

 

Máme omezený počet míst – pro maximálně 10 zájemců

Kontaktujte nás proto co nejdříve !!!