Dětské letní příměstské tábory 2019

plánujeme opět v duchu minulých let, kdy  se v týdnu zúčastníme několika pro děti zajímavých a atraktivních aktivit a výletů. 
  • V 1. termínu 8.-12.7.2019 máme v hlavním programu návštěvu  HVĚZDÁRNY A PLANETÁRIA (9.7.), zábavního parku BRUNO FAMILY PARK (11.7.) a výlet do ZOO Hodonín (10.7.).  
  • Ve 2. termínu 5.-9.8.2019 máme připravený jako stěžejní program návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! (6.8.), zábavního parku TOBOGA BONGO (8.8.) a nebude chybět ani výlet za zvířátky v ZOO a Dinoparku Vyškov (7.8.).  
  • !!! 2.termín je obsazený - je však možné, že se například ze zdravotních důvodů některé z dětí odhlásí. V případě zájmu Vaše dítě můžeme zaevidovat jako náhradníka, počítejte však s tím, že se místa mohou uvolnit opravdu na poslední chvíli.
  • Poslední táborové dny budeme trávit v nedalekém MRAVENIŠTI (Brně-Bystrci). 
  • Přespávání v BOSE plánujeme na konci týdne (ČT-PÁ).
  • 3. tábor 26.8.-30.8.2019:  tábor začne návštěvou papouščí ZOO v Bošovicích, máme v Oslavanech dohodnutou přespávací návštěvu PERMONIA (28.-29.8. 2019) včetně celodenního programu, chystáme se do Olomouce navšívit interaktivní muzeum Univerzity Palackého „PEVNOSTI POZNÁNÍ“  a plánujeme celodenní výlet do CENTRA EDEN v Bystřici nad Pernštejnem nebo návštěvu papouščí farmy v Bošovicích.

 

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA-letní příměstské tábory 2019

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO 5-12LETÉ: 3.tábor 26.-30.8.2019

Zpracování osobních údajů uvedených v přihláškách v souvislosti s novým evropským nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR):

Vážení klienti, osobní údaje, které vyplňujete v našich přihláškách používáme pouze za účelem komunikace s Vámi. Po ukončení kurzu (semináře) využíváme Váš kontakt k zasílání našich nabídek  v následujících  obdobích.  V případě, že si nepřejete, abychom Vás již nadále kontaktovali,  prosím o písemnou žádost  (e-mailem) o vymazání Vašeho kontaktu z databáze.

Rodné číslo používáme pro hromadné pojištění dětí na dětských táborech a zpracování věkových skupin v jednotlivých kurzech. Datum narození dospělých osob využíváme hlavně pro organizaci ubytovaní na letních seminářích.  Vaše kontakty v naší databázi neposkytujeme ke zpracování žádné další osobě ani jiné společnosti.