Pozvánka

Příměšťák v BOSE 2.7. - 4.7.2018

CVČ BOSA BRNO-BOSONOHY

 

Zdravím všechny účastníky našeho tábora !!!

protože se již kvapem blíží termín, kdy se spolu setkáme v BOSE, posílám upřesňující informace týkající se příjezdu, evidence, programu a potřebných dokumentů.

 

Každý den budeme na děti čekat mezi 8.00-8.45 hodinou v prostorách  CVČ BOSA na Ostopovické ul. 29 nebo v 7.45 hodin u schodiště poblíž autobusové zastávky „Vozovna Komín“ (zastávka linek 67+84).  Děti si můžete vyzvednout  mezi 16-17 hodinou v Bose nebo v 17 hodin opět na zastávce „Vozovna Komín“. Může se stát, že při delších výletech přijedeme později.

 

KDE NAJDETE CVČ BOSA (doprava):
Automobilem se do BOSY dostanete dle mapy níže, povezete-li děti autobusem, v Bosonohách má konečnou stanici linka MHD č.69 a projíždí tudy linka MHD 51 a linky IDS JMK č.401 a 402. Jedete-li ze směru od Starého Lískovce, vystupte na zastávce „Hoštická“ (linka 69 má zastávku jinde než ostatní), ze směru od Popůvek vystupte na zastávce „Pražská“.   CVČ Bosa je od zastávek cca 5-7 minut pěšky.

 

 

Program:

Garantem tohoto tábora je  Ilona Brunová, dětem se bude věnovat společně se spolupracovnicemi tanečního studia Martinou Bittnerovou.

 

Co máme naplánováno na jednotlivé dny:

PONDĚLÍ – vzájemné seznámení dětí v BOSE - krátký program - návštěva dětského hřiště  MRAVENIŠTĚ – oběd - odpolední tvoření = „trička nejen pro radost“

 

ÚTERÝ – celodenní výlet s návštěvou BRuNO Family parku. 

Původně plánovaný Wikyland bohužel k 30.6.2018 ukončí svoji činnost.

 

NOCOVÁNÍ v Bose ÚTERÝ-STŘEDA

Ze zkušeností v minulých letech se zpočátku děti přespání obávají a projeví zájem až si v průběhu týdne, kdy si vytvoří kamarádské vazby. Tím, že je tento tábor pouze třídenní, probereme s dětmi přespávání v průběhu pondělních aktivit a toto si spolu vzájemně  potvrdíme při převzetí dětí nebo SMS zprávou v pondělí večer.  

 

STŘEDA  návštěva brněnské ZOO  (komentované krmení a výukový program formou pracovních listů) 

 

STRAVOVÁNÍ:  pro děti bude k dispozici ovoce, zelenina,  pečivo, pomazánky nebo sušenky a oplatky na svačinky mimo Bosu, teplé obědy budou zajištěny v restauracích poblíž míst, kde se budeme v daný den zdržovat. V CVČ bude k dispozici také pití. Nezapomeňte dát dětem vlastní lahve na výlety mimo Bosu.

 

PLATBA: Cena třídenního tábora je 1090 Kč. Jestliže jste uhradili pouze zálohu 500 Kč, můžete doplatek 590 Kč uhradit v hotovosti přímo na místě (CVČ Bosa) nebo bankovním převodem na účet ČSOB 194628647/0300 tak, abychom platbu obdrželi do pátku 29.6.2018. V ceně jsou zakalkulovány všechny aktivity, materiál+vstupné kromě nocování (+50 Kč na večeři a snídani) a  jízdného MHD.
 

CO S SEBOU?

Každý den budeme cestovat MHD, děti do 6 let mají jízdné zdarma, děti do 10 let musí mít  průkazku IDS JMK s bezplatným kupónem, ostatní musí mít své vlastní jízdenky nebo „průkazky“.

* drobné kapesné např. na zmrzlinu,  na placené atrakce v Bruno parku, příp. suvenýry v  rámci výletů mimo Bosu – nákup suvenýrů se snažíme korigovat.

* kopie průkazky zdravotní pojišťovny

* vyplněný dotazník o alergiích, zdravotních komplikacích …

* vyplněný a podepsaný formulář o bezinfekčnosti

 

NA AKTIVITY V BOSE

* pohodlná trička

* kraťasy nebo legíny

 

NA VÝLETY

* oblečení sportovního charakteru

* batůžek

* láhev na pití cca 0,75l – pro pitný režim

* obuv vhodná na delší trasy

* V BRuNO parku je nutné mít ponožky, dále doporučujeme delší trička a legíny, aby si děti při jízdě na skluzavkách „nespálily“ záda a kolena. Letos je v BRuNU otevřený nové venkovní „vodní svět“, dejte tedy dětem náhradní oblečení, příp. i  plavky. 

 

 

NA SLUNEČNÉ DNY

* pokrývka hlavy (čepice, šátek, klobouk

* brýle

* opalovací krém

 

NA STUDENĚJŠÍ DNY

* pláštěnka,

* bunda (mikina)

 

NA PŘESPÁNÍ

* spacák (deku) + polštářek, příp. karimatku

* oblečení na spaní

* hygienické potřeby

* ručník

 

OBUV

* boty vhodné na výlety,

* přezůvky do BOSY

 

NA VŠECHNY SE TĚŠÍ

ILONA  a MARTINA 

 

 

NOCOVÁNÍ v Bose ČTVRTEK-PÁTEK