DĚTSKÉ PŘÍMĚSTSKÉ MINI TÁBORY 2020

„Hrátky se zvířátky“  10.-14.8.2020  - tento tábor nebude probíhat v BOSE, děti se připojí ke skupině starších a navštíví místa dle nabídky táborů pro 5-13leté  
 
„Tanec princezen“  24.-28.8.2020

Taneční studio Ilony Brunové připravuje letos nově kromě akčních táborů také dva MINI tábory  pro malé 4-5leté děti, jejichž celodenní program pod vedením Ilony Brunové bude probíhat hlavně v areálu CVČ BOSA v Brně-Bosonohách (Ostopovická 29) a na přilehlé zahradě mateřské školy.

MINI tábory budou probíhat ve stejných termínech jako tábory pro starší děti, které se v BOSE pouze sejdou a pak budou odcházet na plánované výlety a programy.

 

Protože ve školním roce pracujeme převážně s předškoláčky a letos se nám bohužel nepodařilo dokončit školní rok tak, jak bylo v minulých letech obvyklé, rozhodli jsme se na poslední chvíli rozšířit nabídku našich táborů o dva MINI tábory, kde chceme dětem částečně nahradit to, co jsme museli předčasně ukončit. 

I když v našich kurzech tančí převážně holčičky, tábory jsou určené holčičkám i klukům, kteří by si rádi zaskotačili se svými kamarády.

 

V PROGRAMU našich táborů nebude chybět pohyb (soutěže, tanec a další pohybové aktivity) ani klid (tvoření, odpočinek s pohádkou).  Organizovaný program proběhne mezi 8:00-16:00 hodinou, s příchodem dětí mezi 7:30-8:00hod. a odpoledním vyzvedáváním mezi 16:00-17:00 hod. (dříve po dohodě).

Pro děti z tohoto tábora nezajišťujeme přesun z Komína. Děti přebíráme a předáváme pouze v CVČ BOSA.

S přespáváním malých dětí v BOSE nepočítáme (přespávají pouze starší děti z druhého tábora), ale případné přespání se starším kamarádem (sourozencem) je možné individuálně dohodnout.

 

1. tábor „Hrátky se zvířátky“ aneb „Co zvířátka dovedou“. 

Program tohoto tábora bude společný s táborem pro 5-13leté

Připravujeme spoooousty písniček o zvířátkách, které nás budou provázet celým týdenním programem. A nejen písničky, děti si mohou s sebou vzít svého oblíbeného zvířecího plyšáka nebo hračku, uvítáme také zvířecí maškarní kostýmy, které bychom v průběhu týdne využívali. Téma „Co zvířátka dovedou“  se bude prolínat celým naším týdenním programem.

Vrcholem programu bude pak návštěva brněnské ZOO.

 

2.tábor  „Tanec princezen“ aneb „Princové jsou na draka“ . Pohádkové téma tohoto programu bude doprovázeno známými písničkami z českých pohádek. Budeme možná více tančit, pokud se k nám připojí i chlapci, kteří tančit nechtějí, mohou se vyřádit u sportovnějšího „rytířského zápolení“.

Také v tomto týdnu proběhne výlet do brněnské ZOO.

 

CENA MINItábora je 2000 Kč.  V ceně je zakalkulována strava (obědy a svačinky), pitný režim, pronájem prostor, program, pojištění dětí, vstupné do ZOO, materiál (např. kostýmy, pomůcky, pracovní materiál).

V případě, že budou volná místa, je možné se po dohodě zúčastnit "zkrácené verze" - tedy pouze některého z nabízených dnů v ceně 450 Kč.

 

PLATBA: Platby poukazujte na účet České spořitelny č. 5556047309/0800.

Nebudete-li hradit celou částku najednou, uhraďte současně s vyplněním závazné přihlášky zálohu 500 Kč za každý tábor (tj. 2 tábory 1000 Kč) a doplatek můžete zaslat dle svých finančních možností do zahájení tábora. Aby se lépe platby dohledávaly, napište prosím pod variabilní symbol datum narození, příp. jméno dítěte do poznámek k platbě. Chcete-li čerpat příspěvek od zaměstnavatele, či pojišťovny, vystavíme Vám na požádání fakturu, kde budou podklady k platbě zadány.

Změní-li se okolnosti, které dítěti zabrání v účasti, je třeba přihlášku stornovat, abychom mohli Vaši rezervaci nabídnout dalšímu zájemci nebo si zajistit náhradníka, na kterého převedeme Vaše platby.
Při zrušení přihlášky, účtujeme stornovací poplatek 200 Kč, při odhlášení  7 dnů před zahájením v případě, že nebude možné zajistit náhradníka, propadá celá záloha 500 Kč.