MINI tábor pro 4-5leté

16.-20.8.2021 

 

MINI tábor pro 4-5leté děti "S princeznami za zvířátky"

Taneční studio Ilony Brunové připravuje letos kromě akčních táborů pro 5-13leté  také  MINI tábor pro malé děti, které si chtějí o prázdninách zaskotačit se svými kamarády, a které by náročnější cestování se staršími dětmi nemusely fyzicky zvládnout. 

 

V PROGRAMU  našeho tábora nebude chybět pohyb (soutěže a hry) ani klid (tvoření, odpočinek s pohádkou), ke kterým budeme využívat nejen areál CVČ BOSA (Ostopovická 29) a přilehlou zahradu mateřské školy, ale nebudou chybět ani výlety do blízkého okolí. 

MINI tábor bude probíhat ve stejném termínu jako tábor pro starší děti. Starší děti se v BOSE pouze sejdou a pak budou odcházet na celodenní výlety.  Poté bude BOSA patřit PRINCEZNÁM a ZVÍŘÁTKŮM. Tento termín využívali rodiny se staršími a mladšími sourozenci.

 

V loňském roce se nám na táboře sešly pouze holčičky, proto byl více zaměřený na "princeznovské" téma (pletení náramků, zdobení, šatiček...), navštívili  jsme však také brněnskou ZOO, byli sme se svézt v Troubsku na koních a vyřádili se v nedalekém Lanáčku (v Novém Lískovci). Program tedy bez problému přizpůsobíme jakémukoliv pohlaví :-).

 

Organizovaný program proběhne mezi 8:00-16:00 hodinou, s příchodem dětí mezi 7:30-8:00hod. a odpoledním vyzvedáváním mezi 16:00-17:00 hod. (dříve po dohodě).

Pro děti z tohoto tábora nezajišťujeme přesun z Komína. Děti přebíráme a předáváme pouze v CVČ BOSA.

S přespáváním malých dětí v BOSE nepočítáme (přespávají pouze starší děti z druhého tábora), ale případné přespání se starším kamarádem (sourozencem) je možné individuálně dohodnout.

 

CENA MINItábora je 2000 Kč.  V ceně je zakalkulována strava (obědy a svačinky), pitný režim, pronájem prostor, program, pojištění dětí, vstupné do ZOO, materiál (např. kostýmy, pomůcky, pracovní materiál).

V případě, že budou volná místa, je možné se po dohodě zúčastnit "zkrácené verze" - tedy pouze některého z nabízených dnů v ceně 500 Kč.

PLATBA: Platby poukazujte na účet ČSOB č. 194628647/0300 (POZOR oproti loňsku jiný účet!!!)

Nebudete-li hradit celou částku najednou, uhraďte současně s vyplněním závazné přihlášky zálohu 500 Kč za každý tábor (tj. 2 tábory 1000 Kč) a doplatek můžete zaslat dle svých finančních možností do zahájení tábora. Aby se lépe platby dohledávaly, napište prosím pod variabilní symbol datum narození, příp. jméno dítěte do poznámek k platbě. Chcete-li čerpat příspěvek od zaměstnavatele, či pojišťovny, vystavíme Vám na požádání fakturu nebo potvrzení, kde budou podklady k platbě zadány.

Změní-li se okolnosti, které dítěti zabrání v účasti, je třeba přihlášku stornovat, abychom mohli Vaši rezervaci nabídnout dalšímu zájemci nebo si zajistit náhradníka, na kterého převedeme Vaše platby.
Při zrušení přihlášky, účtujeme stornovací poplatek 200 Kč, při odhlášení  7 dnů před zahájením v případě, že nebude možné zajistit náhradníka, propadá celá záloha 500 Kč.