MINItábory 2024 pro 4-6leté děti 

Přihláška

 

Taneční studio Ilony Brunové připravuje kromě akčních táborů pro 6-12leté, také  MINItábory pro malé 4-6eté děti, které si chtějí o prázdninách zaskotačit se svými kamarády. Jsou pro ty, kteří by náročnější cestování se staršími dětmi nemusely fyzicky zvládnout,   jsou ostýchavější a hledají klidnější zábavu, nebo naopak potřebují více pozornosti a v kolektivu starších dětí by ji nedostaly :-). 

 

TERMÍNY MINItáborů:

MINItábor I. (5.-9.8.2023) - centrum BOSA - Brno-Bosonohy

MINItábor II. (12.-16.8.2023) - Dům U Džbánu - Brno-Komín

MINItábor III.  (19.-23.8.2023) - centrum BOSA - Brno-Bosonohy

 

PROGRAM 

Naše tábory pro nejmenší budou letos probíhat na dvou místech: MINItábor I.+III. v areálu centra BOSA (Ostopovická 29) a v přilehlé školkové zahradě.

MINItábor II. v prostorách "Domu u Džbánu" a na dětských hřištích v blízkém okolí.

Na našich tábora nebude chybět pohyb (soutěže a hry) ani klid (tvoření, odpočinek s pohádkou), ke kterým budeme využívat nejen výše uvedené prostory.  Vzhledem k tomu, že při cestování potřebují malé děti více pozornosti a je obtížné s nimi cestovat na vzdálenější místa s více přestupy, využíváme nabídek v blízkém okolí. 

V minulém roce jsme byli v "brněnské ZOO", svezli jsme se na konících a ponících ve "stájích Eliot", navštívili jsme zvířátka v centru "Rozmarýnek" v Jundrově a "Kozí zahradu" v Komíně. Nezapomněli jsme také na atraktivní dětská dětská hřiště "Lanáček" v Novém Lískovci  a "Mraveniště" v Bystrci, "Kamechy" v Bystrci nebo  bohunická hřiště "Uzbecká" či "Sevastopolská". Nezapomínáme se zastavit ani na hřišti "U Hrocha" v Komíně a vloni jsme se poprve vydali také do "Otevřené zahrady" na Údolní. 

Program přizpůsobujeme skupince, která se sejde :-). V Bosonohách pak má každý týden jiný program.

 

MINItábory probíhají ve stejných termínech jako tábory pro starší děti. Starší děti se většinou ráno v prostorách pouze sejdou a pak odejdou za dalšími aktivitami.  Poté  prostory patří pouze těm nejmenším. Naší nabídky táborů využívají rodiče, kteří potřebují zabavit jak starší, tak i mladší sourozence.

 

Organizovaný program probíhá cca mezi 8.00-15.00 hodinou, s příchodem dětí mezi 7.45-8.00hod. a odpoledním vyzvedáváním mezi 15.00-16.00 hod. (dříve po dohodě).

Děti přebíráme a předáváme v centru BOSA nebo v Domě U Džbánu.

S přespáváním malých dětí nepočítáme, ale případné přespání se starším kamarádem (sourozencem) je možné individuálně dohodnout.

 

CENA MINItábora je 2600 Kč.  V ceně jsou zakalkulovány obědy (svačinky si nosí děti vlastní), pitný režim, pronájem prostor, program, pojištění dětí, vstupné, materiál (např. kostýmy, pomůcky, pracovní materiál).

V případě, že budou volná místa, je možné se po dohodě zúčastnit "zkrácené verze" - tedy pouze některého z nabízených dnů v ceně.

 

PLATBA: 

Stejně jako v loňském roce má každý typ tábora jiné číslo účtu!!!
Platby za MINItábory pro 4-6leté poukazujte na účet  ČSOB č. 194628647/0300 (číslo účtu je jiné jak u táborů pro starší děti). 

Platby za tábory pro 6-12 leté zasílejte na účet České spořitelny č. 5556047309/0800 

 Aby se lépe platby dohledávaly, napište prosím do poznámek k platbě jméno dítěte + MINItábor I.,II.,III  (tábor 1,2,3.)

Nebudete-li hradit celou částku najednou, uhraďte současně s vyplněním závazné přihlášky zálohu 500 Kč za každý tábor (tj. 2 tábory 1000 Kč) a doplatek můžete zaslat dle svých finančních možností do zahájení tábora. Aby se lépe platby dohledávaly, napište prosím do poznámek, jméno dítěte a označení tábora (MINItábor I., II., III.). Chcete-li čerpat příspěvek od zaměstnavatele, či pojišťovny, vystavíme Vám na požádání potvrzení nebo fakturu. Pojišťovny mají většinou pro tábory svůj vlastní formulář, který je třeba odevzdat do 30 dnů po ukončení tábora.

Změní-li se okolnosti, které dítěti zabrání v účasti, je třeba přihlášku stornovat, abychom mohli Vaši rezervaci nabídnout dalšímu zájemci nebo si zajistit náhradníka, na kterého převedeme Vaše platby.
Při zrušení přihlášky, účtujeme stornovací poplatek 200 Kč, při odhlášení  7 dnů před zahájením v případě, že nebude možné zajistit náhradníka, propadá celá záloha 500 Kč.