TANEČNĚ-POHYBOVÝ KROUŽEK

pro 1-3leté děti s rodiči v "Domě U Džbánu" 

 

!!! PRO RODIČE s 1-3 LETÝMI DĚTMI !!!  můžete za námi přijít do KOMÍNA v pondělí (v pondělí chodí maminky s dětmi do 1,5roku)  a středu (schází se zde maminky s dětmi cca dvouletými) v 9.30-10.30h. do Domu U Džbánu (Běly Pažoutové 1), nebo ve čtvrtek 9.30-10.30h. do CVČ BOSA BOSONOHY (Ostopovická 29) 

Děti se společně mohou zapojit do tanečně-pohybového programu a poté se vyřádit v dětské herničce

Protože je v kurzech omezený počet účastníků je nutné si  místo REZERVOVAT ZDE.

 

Jednorázový poplatek za lekci je 120 Kč, permanentka na 10 LEKCÍ  za 1000 Kč.

Lekce probíhají v 1.patře budovy (pro příjezd kočárků můžete využít výtah). Z důvodu bezpečnosti lektorka rodiče s dětmi vpouští do prostor budovy elektrickým zámkem.

 

pro děti
 
pořádané v CVČ BOSA Bosonohy
 
 
 
TANEČNĚ-POHYBOVÝ KROUŽEK pro 1-3leté děti s rodiči
 
 
 
Vážení rodiče,
 
Srdečně Vás zvu do lekcí, které probíhají v PONDĚLÍ nebo ČTVRTEK (s výjimkou státních svátků, příp. školních prázdnin) mezi 9.30-10.30 hodin v CVČ BOSA (Ostopovická 29, Bosonohy).
 
 
 
Lekce probíhají od září 2019 v sále CVČ (v přízemí), část lekcí je věnována  procvičování motoriky a sluchového vnímání dětí s pomocí písniček a básniček + rekvizit  - dětské hudební nástroje, vařečky, šátky, rolničky, plastová+plyšová zvířátka...atd.
 
       
 
V závěru lekce se pak děti mohou volně pohybovat v prostoru, k dispozici jsou skluzavky, houpačky, míče a další hračky a pomůcky.  
 
 
 
Základní cena (rezervace místa) je na celou sezónu 1100,- Kč (tato částka se snižuje podle počtu zbývajících lekcí) +  za každou účast poplatek 30 Kč. 
 
Chcete-li se účastnit  pouze některých lekcí, je jednorázový poplatek za lekci 70 Kč.
 
V minulých letech přispívaly některé zdravotní pojišťovny částkou až 500 Kč na pohybové aktivity dětí. V případě že by jste chtěli využít tohoto příspěvku, vystavíme Vám na požádání fakturu nebo při platbě v hotovosti doklad, který můžete použít k žádosti o příspěvek.
 
 
 
Těší se na Vás   Ilona BRUNOVÁ
áV

KONCEPCE LEKCÍ: Část lekcí je věnována procvičování motoriky a sluchového vnímání dětí pomocí písniček a básniček. Tyto kombinujeme s rekvizitami, jako např. dětskými hudebními nástroji, vařečkami, šátky, rolničkami, plastovými+plyšovými zvířátky ... apod.

V závěru lekce se pak děti mohou volně pohybovat v prostoru, k dispozici jsou skluzavky, houpačky, odstrkovadla, míče a další hračky a pomůcky.  Pro maminky bude k dispozici káva nebo čaj. 

 

Na naše dětské tanečně-pohybové aktivity, které mají pravidelné lekce můžete u své zdravotní pojišťovny získat finanční bonus.

 

Na všechny se těší   Ilona BRUNOVÁ