FLAMENCO

pro mírně až středně pokročilé a pokročilé

s Janou Drdáckou

Boskovice  16. - 22. 7. 2016

Skupina pro mírně až středně pokročilé má k 4.7. poslední 2 místa!!!

Vážené tanečnice a milí tanečníci,

Letní semináře a spolupráce s Janou Drdáckou pro nás již tradicí. Naše spolupráce započala již v roce 2005 v Hustopečích u Brna a po dvou letech se přesunula do zajímavější lokality – Boskovic, kde působíme již 10.rok.

Již tedy podvanácté na Vás čeká týden plný flamenkových rytmů, který Vám svým profesionálním přístupem zpříjemní charismatická Jana Drdácká, rozšířený o začátečnický kurz s Lucií Bevelaqua.

 

JANA DRDÁCKÁ

se věnuje Flamenku již 17 let a je považována za jednu z nejlepších tanečnic Flamenka u nás. Je však nejen tanečnicí, ale také skvělou lektorkou a choreografkou.

Flamenco studovala v Čechách, USA a zejména ve Španělsku - kam jezdí i nadále několikrát ročně na kurzy k renomovaným profesorům. Spolu s kytaristou Danielem Gájou založila flamenkovou skupinu Arsa y Toma, se kterou vystupuje v divadlech a na festivalech v Čechách i na Slovensku. Pravidelné kurzy Flamenka pro veřejnost i profesionální tanečníky pořádá v Praze od roku 2001, od roku 2002 pak působí již ve svém vlastním soukromém tanečním studiu (www.flamencheco.cz).

 

Flamenco
je stále živé, lidové umění pocházející z jihošpanělské Andalusie. Spojují se v něm prvky mnoha kultur: cikánské, arabské a židovské. Tanec se vyznačuje především dramatickou formou a sofistikovanými rytmy. Jeho typickými prvky jsou rytmus vytvářející podupy s plynulými, ladnými pohyby paží a prstů. Častým doplňkem jsou kastaněty, vějíře a hedvábné šátky s třásněmi.

 

VÝUKA

Účastníci semináře budou mít plně k dispozici celý areál Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické na Hybešově ulici 53. Výuka bude probíhat v tělocvičně.

Na doporučení účastnic jsme již vloni výuku rozšířili o jeden den!!!

Upozorňujeme, že kurzy s Janou Drdáckou nejsou zcela vhodné pro ty, kteří se s Flamenkem ještě vůbec nesetkali. Výuka je připravována s ohledem na účastnice, které se již tomuto tanci věnují.

Zájemkyním- začátečnicím a lehce pokročilým již 3. rok  nabízíme Flamenco s Lucií Bevelaqua!

 

Kurz pro mírně pokročilé
Kurz pro mírně pokročilé se bude více věnovat zlepšování flamenkové techniky, prohlubování znalosti flamenkových rytmů....

Kurz pro pokročilé

V kurzu pro pokročilé bude dáván důraz na zdokonalování techniky a rychlosti dupů, používání paží a pohybů trupu .... 

Choreografii a rekvizitu pro letošní rok můžete ovlivnit hlasováním v přihlášce. 

Pokud to umožní kapacita kurzu je možné si doplatit druhou techniku. můžete kombinovat pokročilou techniku a mírně pokročilou choreografii...

Chodit na oba celé kurzy Jana nedoporučuje, přednější je kvalita, ne kvantita.

Kurz pro začátečníky s Lucií Bevelaqua

Kurz je zaměřen na seznámení se s technikou a základními pohyby a rytmy flamenka. Naučíte se základy techniky dupů, pohybů paží a rukou a jednoduchou variaci, ve které naučené prvky uplatníte.

Teoretické hodiny

Den navíc využijeme zčásti k odpočinku a zčásti k teoretickým hodinám, o které je letošní kurz obohacen. Dají nám možnost říci si a vysvětlit vše, na co není v praktických hodinách dostatek času.

 

CENA

V kurzovném 2500 Kč je zahrnuto 15 hodin výuky (dopolední technika  a odpolední choreografie) a teoretické hodiny. Výuka bude soustředěna do 1 a 1,5hodinových tanečních bloků. Chcete-li si dopolední výuku rozšířit o další hodinu denně (tzn. o 6 hodin), připočítejte k základnímu kurzovnému ještě 700 Kč.

SLEVY z kurzovného, které případně můžete uplatnit najdete CENÍKU.

 

 

DALŠÍ NABÍDKA:

  • Zájemcům zajistíme také UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ
  • Potřebujete-li novou obuv, oděv, hudbu nebo rekvizity pro Flamenco můžete si vše objednat (nebo osobně zakoupit) ve specializovaném obchůdku Flamenkín (Praha) – www.flamenkin.cz.
  • Do Boskovic si můžete VZÍT S SEBOU SVÉ DĚTI a my jim zajistíme v době Vaší výuky v místě ubytování i mimo areál program odpovídající věku dětí. Cena za zajištění doprovodu je 800 Kč. Protože je míst k ubytování dostatek určitě nebude problém, vzít si sebou také svůj vlastní doprovod.
  • „Taneční nezmaři“ mohou v Boskovicích zůstat 14 dnů. V dalším týdnu si můžete vyzkoušet JAZZOVÝ A MODERNÍ TANEC s Davidem Strnadem.
  •  
  • V areálu školy je k dispozici WiFi připojení, případně je možné využít internetového spojení v knihovně (v přízemí internátní budovy), zde si také můžete zapůjčit si něco pěkného na čtení.

 

DOPRAVA
Dopravu si zajišťují účastníci sami, parkovat můžete bez větších problémů na silnici u ubytovacího areálu.

 

UPOZORNĚNÍ
Po celou dobu pobytu bude přítomna paní Ilona Brunová, na kterou se můžete obracet se svými dotazy. Pro nezletilé účastníky nebude zajištěn dohled, případný dozor osobou starší 18-ti let si proto musíte zajistit sami.

Na našich internetových stránkách si můžete prohlednout fotografie míst, kde bude probíhat letošní výuka, kde se můžete ubytovat, stravovat (jídelníček, který můžete očekávat) i mapy potřebné k orientaci ve městě. Naleznete zde také nejnovější informace, případné změny a cca 14 dnů před zahájením kurzů také pozvánky.

 

PŘIHLÁŠENÍ A PLATBY
Zašlete-li nám přihlášku, bude zaevidována jako závazná. Současně s přihláškou prosím zašlete zálohu 500 Kč. Jako variabilní symbol napište datum Vašeho narození bez tohoto údaje se nám některé platby velmi špatně dohledávají. Doplatek pak můžete zaslat dle svých finančních možností. Změní-li se okolnosti, které Vám zabrání přijet, je třeba přihlášku stornovat, abychom mohli Vaši rezervaci nabídnout dalšímu zájemci!
Při zrušení přihlášky, účtujeme stornovací poplatek 200 Kč, při odhlášení 7 dnů před zahájením v případě, že nebude možné zajistít náhradníka, záloha propadá.
Platby poukazujte na náš účet č. 194628647/0300, hradit můžete složenkou typu „A“, bankovním převodem nebo hotovostním vkladem u některé z poboček ČSOB. Jste-li z Brna, je možné se také telefonicky dohodnout na schůzce a předání hotovosti oproti dokladu.
Zaměstnancům čerpajícím příspěvek od zaměstnavatele, příp.všem, kteří si chtějí náklady na kurz vložit do účetnictví, vystavíme na požádání fakturu.