Přihlášky LÉTO 2020

  * * *
  FLAMENCO 2020 v Boskovicích
 
* * *
 

JAZZ&MODERN DANCE 2020 v Boskovicích

 
* * *
   

Přihlášení  a  platby  LÉTO 2020

*  Zašlete-li nám přihlášku, bude zaevidována jako závazná

*  Nebudete-li hradit celou částku najednou, uhraďte prosím po vyplnění přihlášky  rezervační zálohu 500 Kč doplatek pak můžete zaslat dle svých finančních možností do zahájení semináře. Abychom platbu lépe dohledali, napište prosím do poznámky  jméno a příjmení účastníka + seminář (např. Flamenco, Jazz dance-1.týden...)

*  Změní-li se okolnosti, které Vám zabrání přijet, je třeba přihlášku stornovat, abychom mohli Vaši rezervaci nabídnout dalšímu zájemci!, případně si můžete zajistit náhradníka, na kterého platbu převedeme.
Při zrušení přihlášky, účtujeme stornovací poplatek 200 Kč, při odhlášení 7 dnů před zahájením v případě, že nebude možné již zajistít náhradníka, záloha propadá.
*  Platby poukazujte na náš účet č. 194628647/0300, bankovním převodem nebo hotovostním vkladem u některé z poboček ČSOB. 

!!! (Bankovní účet č. 5556047309/0800 u České spořitelny je určený pouze pro platby dětských kurzů a příměstských táborů).
*  Chcete-li čerpat příspěvek od zaměstnavatele nebo chcete-li si vložit náklady na kurz do účetnictví, vystavíme Vám na požádání fakturu.