JAZZ & MODERN DANCE 2024


 

1.termín: 28.6. - 3.7. 2024

(pátek-středa)

* * *

2.termín:  26.7. - 31.7. 2024

(pátek-středa) 

Letní semináře a spolupráce s Davidem Strnadem jsou pro nás již tradicí. Velké poděkování všem, kteří s námi v uplynulých letech strávili alespoň některý z mnoha protančených týdnů v Hustopečích (2003-2006), v Břeclavi (v letech 2007-2015) nebo Boskovicích (2007-dodnes).

Také letos navazujeme již 21. ročníkem na tyto týdny plné tance s uznávaným, špičkovými lektory, choreografy a tanečníky, kteří za Vámi jezdí do malebného městečka Boskovic.

 

Našich seminářů se zúčastnilo již několik tisíc tanečnic a tanečníků, z nichž se ne všichni věnují pouze „moderně“. Semináře navštívili tanečníci společenských tanců, muzikáloví herci nebo tanečnice flamenca. Za Davidem Strnadem přijíždí také zahraniční zájemci jak z řad jednotlivců, tak i celé taneční skupiny (např. z Itálie, Slovenska, Polska, Ukrajiny), pravidelně dojíždějí i celé taneční skupiny z České republiky.  Pestré je jak věkové složení klientely (od 10letých dětí – po 55leté dámy), tak i profesní zařazení. Seminářů se účastní lidé, kteří si techniky teprve osvojují a vedle nich zde působí profesionálové tanečníci i učitelé.

 

Mnohé z účastníků oslovuje také jedinečné pojetí výuky a příjemná atmosféra, kterou dokáže doslova vykouzlit David Strnad a díky této skvělé atmosféře se k nám každoročně vracejí. 

Vy, kteří jste se již s Davidem Strnadem měli možnost na trénincích setkat jistě uznáte, že jeho tréninkům nechybí humor ani profesionální přístup, že dokáže vytvořit obdivuhodnou atmosféru a zajímavým vedením tréninků povzbudí a dodá energii i těm, kteří sahají na dno svých sil.