ZUMBA  a BODYSTYLING

s Andreou Kosinovou

Boskovice - 26. 7. - 31. 7. 2015

Patříte mezi ty, kterým ani léto nezabrání pravidelně se hýbat???
Přijeďte si se Sandrou zacvičit a současně zatančit při žhavých latinských rytmech, které nenechají nikoho v klidu! ! !

 

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout již 4.  ročník letních seminářů ZUMBY, které pořádáme ve spolupráci s mladou, veselou lektorkou Andreou KOSINOVOU.

 

Připravte se na propocené tričko, zpevněnou postavu s lektorkou, která Vás vyburcuje k výkonům, jaké byste v sobě nehledali. Oproti minulým letům bude letošní ročník obsahovat nejen výuku ZUMBY, ale také posilovácí cvičení body styling. 

 

ANDREA KOSINOVÁ

Mladá lektorka, která právě maturuje má za sebou již několikaleté zkušenosti jak s výukou dětí, tak i dospělých v oblasti fitness. Po absolvování  základního kurzu fitness coru, se připravuje na mistrovství české republiky v bodyfitness. Po maturitě se připravuje na na druhý stupeň fitness core. Specializuje se na zumbu pro děti a dospělé v kombinaci s bodystylingem.

Mám certifikáty na základy zdravé stravy a životního stylu. V průběhu kurzu je možno udělat různé prezentace a přednášky. 

 

Zumba
je jedním z nejdynamičtějších, zábavných fitness programů, v němž jsou propojeny prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Kombinací rychlejších a pomalejších bloků dochází ke spalování tuků a formování celého těla (hlavně pasu a bříška). Cvičí se na veselou rytmickou hudbu(salsa, soca, merengue, flamenco), která s Vámi bude „hýbat sama“ .
Abyste Zumbu zvládli, nemusíte být žádné zkušené tanečnice. Nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky. Prostě Zumbu zvládne úplně každý!

 

Jak vznikla ZUMBA:
Tvůrcem je kolumbijský instruktor aerobiku Alberto „Beto“ Peréz, který musel při hodině aerobiku improvizovat, protože si zapomněl svoji tradiční hudbu na lekci. Použil tedy nahrávku latinsko-amerických rytmů, které poslouchal a hit byl na světě!
Nyní žijí zumbou celé Spojené státy a několik let již také Česká republika.

 

VÝUKA

Účastníci kurzu budou mít plně k dispozici celý areál Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické na Hybešově ulici. Výuka bude probíhat v prostorách VOŠ, ubytování je zajištěno ve dvou internátních budovách (zděná a tzv. „dřevák“).

 

CENA
Výuka bude soustředěna do 1,5hodinových bloků. V kurzovném 1200 Kč jsou zahrnuty minimálně 3 hodiny výuky denně, tj. 2 taneční bloky zaměřené na salsu a na taneční techniky (pro začátečníky a mírně pokročilé).
Loňští účastníci mohou na kurzovné uplatnit slevu 100 Kč (tj. 1900 Kč)!!! Chcete-li přijet 2 týdny, budete mít na druhý týden kurzovné za polovinu.
Pokud to dovolí kapacita prostor a Vaše taneční úroveň, můžete po konzultaci s Michaelou navštěvovat také taneční bloky druhé skupiny nebo lekce Jazzového tance s Davidem Strnadem.

 

 

DALŠÍ NABÍDKA

  • Do Boskovic si můžete VZÍT S SEBOU SVÉ DĚTI a my jim zajistíme v době Vaší výuky v místě ubytování i mimo areál program odpovídající věku dětí. Cena za zajištění doprovodu je 800 Kč. Protože je míst k ubytování dostatek určitě nebude problém, vzít si sebou také svůj vlastní doprovod.
  • Souběžně s kurzem Zumby v Boskovicích budou probíhat  také lekce JAZZOVÉHO TANCE se skvělým lektorem Davidem STRNADEM.
  • „Taneční nezmaři“ mohou do  Boskovicí přijet o týden dříve na FLAMENCO pro pokročilé s Janou DRDÁCKOU nebo FLAMENCO pro začátečníky s Lucií BEVELAQUA.
  • Současně chystáme také soustředění pro děti z naší taneční skupiny Chimney. V tomto týdnu budou tančit děti od 10ti let.
  • V areálu školy je k dispozici WiFi připojení, případně je možné využít internetového spojení v knihovně (v přízemí internátní budovy), zde si také můžete zapůjčit si něco pěkného na čtení.

 

DOPRAVA

Dopravu si zajišťují účastníci sami, parkovat můžete bez větších problémů na silnici u ubytovacího areálů.


UPOZORNĚNÍ
Po celou dobu pobytu bude přítomna paní Ilona Brunová, na kterou se můžete obracet se svými dotazy. Pro nezletilé účastníky nebude zajištěn dohled, případný dozor osobou starší 18-ti let si proto musíte zajistit sami.

 

Na našich internetových stránkách si můžete prohlednout fotografie míst, kde bude probíhat letošní výuka, kde se můžete ubytovat, stravovat (jídelníček, který můžete očekávat) i mapy potřebné k orientaci ve městě. Naleznete zde také nejnovější informace, případné změny a cca 14 dnů před zahájením kurzů také pozvánky.

 

PŘIHLÁŠENÍ A PLATBY
Zašlete-li nám přihlášku, bude zaevidována jako závazná. Současně s přihláškou prosím zašlete zálohu 500 Kč. Jako variabilní symbol napište datum Vašeho narození bez tohoto údaje se nám některé platby velmi špatně dohledávají. Doplatek pak můžete zaslat dle svých finančních možností. Změní-li se okolnosti, které Vám zabrání přijet, je třeba přihlášku stornovat, abychom mohli Vaši rezervaci nabídnout dalšímu zájemci!
Při zrušení přihlášky, účtujeme stornovací poplatek 200 Kč, při odhlášení 7 dnů před zahájením v případě, že již nebude možné zajistít náhradníka, záloha propadá.
Platby poukazujte na náš účet č. 194628647/0300, hradit můžete složenkou typu „A“, bankovním převodem nebo hotovostním vkladem u některé z poboček ČSOB. Jste-li z Brna, je možné se také telefonicky dohodnout na schůzce a předání hotovosti oproti dokladu.
Zaměstnancům čerpajícím příspěvek od zaměstnavatele, příp.všem, kteří si chtějí náklady na kurz vložit do účetnictví, vystavíme na požádání fakturu
.