ZUMBA

se Sandrou Dimitriadisovou

 

Boskovice

 

 20. - 25.7.2014

 

 

Patříte mezi ty, kterým ani léto nezabrání pravidelně se hýbat???
Přijeďte si se Sandrou zacvičit a současně zatančit při žhavých latinských rytmech, které nenechají nikoho v klidu! ! !

 

SANDRA DIMITRIADISOVÁ
je mladá lektorka, která se věnuje tanci již od svých dětských let. Zpočátku se věnovala pouze moderním tanečním stylům (discoshow, new styl, house dance , R&B), později začala rozšiřovat své zkušenosti také o fitness programy(strečinkové metody, zdravotní cvičení, cvičení s overbaly atd.).
Zumba je právě ideálním propojením toho, co Sandru nejvíce baví, zajímá a okouzluje. V zumbě může spojit veškeré své zkušenosti tanečnice i cvičitelky.

 

Zumba
je jedním z nejdynamičtějších, zábavných fitness programů, v němž jsou propojeny prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Kombinací rychlejších a pomalejších bloků dochází ke spalování tuků a formování celého těla (hlavně pasu a bříška). Cvičí se na veselou rytmickou hudbu(salsa, soca, merengue, flamenco), která s Vámi bude „hýbat sama“ .
Abyste Zumbu zvládli, nemusíte být žádné zkušené tanečnice. Nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky. Prostě Zumbu zvládne úplně každý!

 

Jak vznikla ZUMBA:
Tvůrcem je kolumbijský instruktor aerobiku Alberto „Beto“ Peréz, který musel při hodině aerobiku improvizovat, protože si zapomněl svoji tradiční hudbu na lekci. Použil tedy nahrávku latinsko-amerických rytmů, které poslouchal a hit byl na světě!
Nyní žijí zumbou celé Spojené státy a již více než rok také Česká republika

 

VÝUKA
Účastníci kurzu budou mít k dispozici celý areál Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické na Hybešově ulici. V těchto prostorách plánujeme jak výuku, tak i ubytování.

Kurz je určen všem, kteří chtějí strávit aktivně prázdninový týden. Podle počtu zájemců bude výuka rozdělena na skupiny I. a II.


CENA
Výuka bude soustředěna do hodinových bloků, z nichž většina bude věnována Zumbě a některé jiné alternativě, kterou si účastníci dohodnou na místě s lektorkou. V kurzovném 1000 Kč jsou zahrnuty minimálně 2-3 hodiny výuky denně, takže o pohyb máte postaráno.

 

Orientační harmonogram výuky (I. + II.):

bude upraven podle počtu zúčastněných

 

  10.00-11.00 11.30-12.30 13.30-14.30 15.00-16.00 16.30-17.30
Neděle     I.+II. I. II.
Pondělí I. I.+II.   I. II.
Úterý II. I.+II.   II. I.
Středa I. I.+II.   I. II.
Čtvrtek II. I.+II.   II. I.
Pátek I. I.+II.      

 

DALŠÍ NABÍDKA:

  • Zájemcům zajistíme také UBYTOVÁNÍ STRAVOVÁNÍ
  • Do kurzu si můžete VZÍT S SEBOU I SVÉ DĚTI a my jim zajistíme v době Vaší výuky výlety po okolí, návštěvu zámku, Westernového městečka nebo program v místě ubytování. Cena za zajištění doprovodu je 800 Kč. Protože je míst k ubytování dostatek určitě nebude problém, vzít si sebou také svůj vlastní doprovod.
  • Současně s kurzem Zumby probíhají v Boskovicích také lekce JAZZOVÉHO tance a SALSY-LADIES STYLING s Davidem a Michaelou STRNADOVÝMI  
  • Současně chystáme také soustředění pro děti z naší taneční skupiny.
  • V areálu školy je k dispozici WiFi připojení, případně je možné využít internetového spojení v knihovně (v přízemí internátní budovy), zde si také můžete zapůjčit si něco pěkného na čtení.

 

DOPRAVA
Dopravu si zajišťují účastníci sami, parkovat můžete bez větších problémů na silnici u ubytovacího areálů.

 

UPOZORNĚNÍ
Po celou dobu pobytu bude přítomna paní Ilona Brunová, na kterou se můžete obracet se svými dotazy. Pro nezletilé účastníky nebude zajištěn dohled, případný dozor osobou starší 18-ti let si proto musíte zajistit sami.

 

WWW

Na našich internetových stránkách si můžete prohlednout fotografie míst, kde bude probíhat letošní výuka, kde se můžete ubytovat, stravovat (jídelníček, který můžete očekávat) i mapy potřebné k orientaci ve městě. Naleznete zde také nejnovější informace, případné změny a cca 14 dnů před zahájením kurzů také pozvánky.


PŘIHLÁŠENÍ A PLATBY
Zašlete-li nám přihlášku, bude zaevidována jako závazná. Současně s přihláškou prosím zašlete zálohu 500 Kč. Jako variabilní symbol napište datum Vašeho narození bez tohoto údaje se nám některé platby velmi špatně dohledávají. Doplatek pak můžete zaslat dle svých finančních možností. Změní-li se okolnosti, které Vám zabrání přijet, je třeba přihlášku stornovat, abychom mohli Vaši rezervaci nabídnout dalšímu zájemci!
Při zrušení přihlášky, účtujeme stornovací poplatek 200 Kč, při odhlášení 7 dnů před zahájením v případě, že již nebude možné zajistít náhradníka, záloha propadá.
Platby poukazujte na náš účet č. 194628647/0300, hradit můžete složenkou typu „A“, bankovním převodem nebo hotovostním vkladem u některé z poboček ČSOB. Jste-li z Brna, je možné se také telefonicky dohodnout na schůzce a předání hotovosti oproti dokladu.
Zaměstnancům čerpajícím příspěvek od zaměstnavatele, příp.všem, kteří si chtějí náklady na kurz vložit do účetnictví, vystavíme na požádání fakturu.