Boskovice  - 22. 7. - 27. 7. 2012
 

VÝUKA
 

Účastníci kurzu budou mít plně k dispozici celý areál Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické na Hybešově ulici. Výuka bude probíhat v tělocvičně, ubytováni je zajištěno ve dvou budovách internátu VOŠ (zděná a tzv. „dřevák“).

 

Výuka bude soustředěna do 1,5hodinových tanečních bloků. V kurzovném 2100 Kč je zahrnuto minimálně 4,5 hod. výuky denně, tj. 3 taneční bloky (pro začátečníky nebo pokročilé).
Za jedno kurzovné můžete stejně jako v minulých letech navštěvovat všechny tréninky a tancovat až 9 hodin denně bez dalších příplatků!!! Loňští účastníci mohou uplatnit na kurzovném slevu 100 Kč (tj. 2000 Kč)!!! Chcete-li přijet na oba týdny, budete mít na druhý týden kurzovné za polovinu – tedy jen za 1050 Kč!

 

Orientační harmonogram výuky (Z=začátečníci, P=pokročilí)

 

  8.30-10.00 10.15-11.45 12.00-13.30 13.45-15.15 15.30-17.00 17.15-18.45 19.00-20.30
Neděle       Z-Jazz Z-Limon P-Jazz P-Limon
Pondělí P-Limon P-Horton Z-Limon   P-Jazz Z-Horton Z-Jazz
        16.00 - 17.30 17.45 - 19.15
Úterý Z-Limon Z-Horton P-Limon P-Horton P-Jazz
Středa P-Limon P-Horton Z-Limon Z-Horton Z-Jazz
Čtvrtek Z-Limon Z-Horton P-Limon   Z-Variace P-Jazz P-Variace
Pátek P-Limon P-Horton Z-Limon Z-Jazz      

 

DALŠÍ NABÍDKA

 

- Do kurzu v Boskovicích si můžete VZÍT S SEBOU I SVÉ DĚTI a my jim zajistíme v době Vaší výuky výlety po okolí, návštěvu zámku, Westernového městečka nebo program v místě ubytování. Cena za zajištění doprovodu je 700 Kč. Protože je míst k ubytování dostatek určitě nebude problém, vzít si sebou také svůj vlastní doprovod.

- Aby nebyla narušena Vaše docházka na tréninky, a přitom jste si mohli prohlédnout města s jejich zajímavým okolím, jsou v úterý a středu upraveny výukové bloky tak, abyste si mohli udělat jedno volnější odpoledne.

- Souběžně s kurzem jazzového tance v Boskovicích bude probíhat v týdnu od 22.7. do 2.7.2012 SALSA – LADIES STYLING nově se zkušenou tanečnicí a lektorkou Michaelou STRNADOVOU.

- „Taneční nezmaři“ mohou v Boskovicích zůstat 14 dnů. FLAMENCO s Janou DRDÁCKOU bude probíhat v týdnu 15.7. - 20.7.2012.

- Současně s kurzem Flamenka jsme letos nově připravili ZUMBU s mladou letorkou Sandrou DIMITRIADISOVOU. Máte-li dcery v juniorském věku, možná by je tato nabídka mohla zaujmout.

- Stejně jako v minulých letech se budeme snažit zajistit Vám WiFi připojení v areálu, případně možnost využítí pevného internetového spojení v knihovně (v přízemí internátní budovy), kde si také můžete zapůjčit si něco pěkného na čtení.

 

UBYTOVÁNÍ - Boskovice     (FOTOGRAFIE - ZDE)
Ubytování účastníků semináře bude na 2 internátních budovách Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické (adresa: Hybešova 982/53). Pokoje jsou 2-4lůžkové, dva pokoje jsou většinou propojeny společnou sprchou a WC. K dispozici jsou kuchyňky, společenské místnosti ve zděné i „dřevěné“ budově. I na uzavřeném dvorku je příjemné posezení, kde si účastníci kurzů zpříjemňovali své večery.
Cena za ubytování v Boskovicích od neděle do pátku  - tj. 5 nocí  je 1110 Kč na osobu.

Nejste-li na ubytování nároční, můžeme Vás ubytovat v části, kde jsou společné sprchy a WC na chodbě. Zde je cena o něco nižší tj. 970 Kč na osobu.

 

POZOR!!! Budete-li si přát zajistit ubytování i na noci mimo naše kurzy (např. den před nebo po příjezdu ostatních účastníků) poznačte nám svůj zájem na přihlášku, abychom se mohli informavat provozovatele.

 

STRAVOVÁNÍ      (FOTOGRAFIE - ZDE)

V domovech mládeže jsou k dispozici kuchyňky s ledničkou, vařičem a varnou konvicí. Můžete si zde připravit teplé nápoje nebo ohřát potraviny. Doporučujeme vzít si s sebou potřebné nádobí.

Snídaně: pro nenáročné zájemce o snídaně bude v některé z kuchyněk k dispozici „samoobslužná minikantýna“, kde si mohou potraviny na snídani zakoupit. K dispozici budou základní potraviny jako např. malá máslíčka, džemy, vakuově balené uzeniny nebo sýry, jogurty, čaj, káva, a pečivo, oplatky, sušenky atd., které budou průběžně doplňovány. "Samoobslužná minikantýna" funguje na vzájemné důvěře - tzn. že kupující si sám spočítá dle ceníku celkovou částku za odebrané potraviny a tu vloži do přiložené do kasičky.
Snídaně si můžete samozřejmě zajistit také z vlastních zdrojů, nebo zakoupit v místní síti obchodů a uschovat si je v chladničkách.

Aby bylo možné již na první snídani zajistit dostatek potravin (některé není možné zakoupit v běžné obchodní síti) poznačte prosím svůj zájem v přihlášce!

Obědy a večeře: V Boskovicích je spousta možností a nabídek stravování – klasická jídelna, pizzerie, čínské bistro a restaurace… Polední menu i večeře si můžete vybrat v kterékoliv restauraci, poblíž centra. Zde se můžete najíst nebo si jen příjemně posedět dle individuálních požadavků a chuti.
Pro zájemce o společné stravování jsme opět dohodli restauraci "Záložna" na náměstí (www.zalozna-boskovice.cz). Tato je od místa výuky vzdálena cca 10 minut chůze. V poledním menu tato restaurace nabízí výběr 2-3 jídel. Bude-li u jídla nevyhovující příloha (např. knedlíky), je možné si ji vyměnit za vhodnější (např. rýži nebo brambory).
Cena 5 obědů (pondělí-pátek) je 375 Kč.
Na večeře restaurace nabízí 30 jídel cenově upravených pro naši skupinu. V nabídce jsou „hotovky“ , jídla z kuřecího, vepřového masa i ryb, jídla z těstovin a nechybí jídla bezmasá. Nabídky najdete na našich internetových stránkách
Cena 5 večeří (neděle-čtvrtek) je 425 Kč.
V Boskovicích najdete obchody se zdravou výživou i pekárnu, s nočním prodejem čerstvého pečiva, „osladit život“ si můžete v místní cukrárně a máte-li „mlsný jazýček na speciální čajíček“ doporučujeme zajít si také do čajovny.

 

Chcete-li si stravu připravovat sami, je v domově mládeže k dispozici kuchyňka s lednicí, varnou konvicí a vařičem. Je však nutné vzít si s sebou vše potřebné k přípravě pokrmů včetně nádobí. Jestliže na něco zapomenete, můžete si téměř cokoliv nakoupit v nedalekých obchodech. Máte-li na stravu náročnější nebo speciální požadavky, můžete navštívit obchod se zdravou výživou.

 

ZÁVĚREČNÉ INFORMACE:

 

DOPRAVA
Dopravu si zajišťují účastníci sami, parkovat můžete bez větších problémů na silnici u ubytovacího areálů.


UPOZORNĚNÍ
Po celou dobu pobytu bude přítomna paní Ilona Brunová, na kterou se můžete obracet se svými dotazy. Pro nezletilé účastníky nebude zajištěn dohled, případný dozor osobou starší 18-ti let si proto musíte zajistit sami.

 

Na našich internetových stránkách si můžete prohlednout fotografie míst, kde bude probíhat letošní výuka, kde se můžete ubytovat, stravovat (jídelníček, který můžete očekávat) i mapy potřebné k orientaci ve městě. Naleznete zde také nejnovější informace, případné změny a cca 14 dnů před zahájením kurzů také pozvánky.

 

PŘIHLÁŠENÍ A PLATBY
Zašlete-li nám přihlášku, bude zaevidována jako závazná. Současně s přihláškou prosím zašlete zálohu 500 Kč. Jako variabilní symbol napište datum Vašeho narození bez tohoto údaje se nám některé platby velmi špatně dohledávají. Doplatek pak můžete zaslat dle svých finančních možností. Změní-li se okolnosti, které Vám zabrání přijet, je třeba přihlášku stornovat, abychom mohli Vaši rezervaci nabídnout dalšímu zájemci!
Při zrušení přihlášky, účtujeme stornovací poplatek 200 Kč, při odhlášení 7 dnů před zahájením v případě, že již nebude možné zajistít náhradníka, záloha propadá.
Platby poukazujte na náš účet č. 194628647/0300, hradit můžete složenkou typu „A“, bankovním převodem nebo hotovostním vkladem u některé z poboček ČSOB. Jste-li z Brna, je možné se také telefonicky dohodnout na schůzce a předání hotovosti oproti dokladu.
Zaměstnancům čerpajícím příspěvek od zaměstnavatele, příp.všem, kteří si chtějí náklady na kurz vložit do účetnictví, vystavíme na požádání fakturu.