Břeclav - 13.8. - 18.8.2012

VÝUKA
Letos proběhne břeclavský kurz s malou obměnou - budeme začínat až v pondělí!

 

Vaše taneční i odpočinková činnost bude probíhat v internátních budovách Střední odborné školy průmyslové Edvarda Beneše, která je v tiché ulici přímo ve středu města. Tělocvična s příjemnou povrchovou úpravou, kterou si tanečníci velmi chválí, je součástí ubytovacího areálu.

 

Výuka bude soustředěna do 1,5hodinových tanečních bloků. V kurzovném 2100 Kč je zahrnuto minimálně 4,5 hod. výuky denně, tj. 3 taneční bloky (pro začátečníky nebo pokročilé).
Za jedno kurzovné můžete stejně jako v minulých letech navštěvovat všechny tréninky a tancovat až 9 hodin denně bez dalších příplatků!!! Loňští účastníci mohou uplatnit na kurzovném slevu 100 Kč (tj. 2000 Kč)!!! Chcete-li přijet na oba týdny, budete mít na druhý týden kurzovné za polovinu – tedy jen za 1050 Kč!

 

Orientační harmonogram výuky (Z=začátečníci, P=pokročilí)

 

  8.30-10.00 10.15-11.45 12.00-13.30 13.45-15.15 15.30-17.00 17.15-18.45 19.00-20.30
Neděle       Z-Jazz Z-Limon P-Jazz P-Limon
Pondělí P-Limon P-Horton Z-Limon   P-Jazz Z-Horton Z-Jazz
        16.00 - 17.30 17.45 - 19.15
Úterý Z-Limon Z-Horton P-Limon P-Horton P-Jazz
Středa P-Limon P-Horton Z-Limon Z-Horton Z-Jazz
Čtvrtek Z-Limon Z-Horton P-Limon   Z-Variace P-Jazz P-Variace
Pátek P-Limon P-Horton Z-Limon Z-Jazz      

 


UBYTOVÁNÍ
Ubytování v Břeclavi máte zajištěno v Domově mládeže Střední odborné školy průmyslové Edvarda Beneše. Domov je téměř u břehu protékající řeky Dyje přímo ve středu města, v tiché ulici za kulturním domem (adresa: Bří. Mrštíků 2202/4).
Pokoje jsou zařízeny 2-3 postelemi, dva pokoje mají společnou sprchu a WC.
Cena za ubytování v Břeclavi od neděle do pátku - tj. 5 nocí je 1100 Kč na osobu.

 

POZOR!!! Budete-li si přát zajistit ubytování i na noci mimo naše kurzy (např. den před nebo po příjezdu ostatních účastníků) poznačte nám svůj zájem na přihlášku, abychom se mohli informavat provozovatele.

 

STRAVOVÁNÍ
Snídaně: pro nenáročné zájemce bude v kuchynce k dispozici „samoobslužná minikantýna“, kde si mohou potraviny na snídani zakoupit. K dispozici budou základní potraviny jako např. malá máslíčka, džemy, vakuově balené uzeniny nebo sýry, jogurty, čaj, káva, a pečivo, oplatky, sušenky atd., které budou průběžně doplňovány. "Samoobslužná minikantýna" funguje na vzájemné důvěře - tzn. že kupující si sám spočítá dle ceníku celkovou částku za odebrané potraviny a tu vloži do přiložené do kasičky.
Svůj zájem o snídaně poznačte v přihlášce, abychom mohli zajistit potraviny v dostatečném množství.

Obědy a večeře:Vzhledem k tomu, že v Břeclavi je v těsné blízkosti ubytování veliký výběr restaurací s pestrou nabídkou, nezajišťujeme zde společné stravování. Zájemcům o stravování poskytneme meníčka blízkých restaurací a mohou si zajit na oběd dle momentální chuti i finančních možností.

Polední menu i večeře vaří v blízkém Hotelu Imos (2 min.pěšky), v Kulturním domě (5 min. pěšky) Pipi restaurace (obědy) a čínská restaurace, nedaleké pizzerii (7 minut pěšky) nebo Irské restauraci a hotelu Terezka (do 10 min. pěšky).

Chcete-li si stravu připravovat sami, je v domově mládeže k dispozici kuchyňka s lednicí, varnou konvicí a vařičem. Je však nutné vzít si s sebou vše potřebné k přípravě pokrmů včetně nádobí. Jestliže na něco zapomenete, můžete si téměř cokoliv nakoupit v nedalekých obchodech. Máte-li na stravu náročnější nebo speciální požadavky, můžete navštívit obchod se zdravou výživou.

 

ZÁVĚREČNÉ INFORMACE:

 

DOPRAVA
Dopravu si zajišťují účastníci sami, parkovat můžete bez větších problémů na silnici u ubytovacího areálů.


UPOZORNĚNÍ
Po celou dobu pobytu bude přítomna paní Ilona Brunová, na kterou se můžete obracet se svými dotazy. Pro nezletilé účastníky nebude zajištěn dohled, případný dozor osobou starší 18-ti let si proto musíte zajistit sami.

 

www

Na našich internetových stránkách si můžete prohlednout fotografie míst, kde bude probíhat letošní výuka, kde se můžete ubytovat, stravovat (jídelníček, který můžete očekávat) i mapy potřebné k orientaci ve městě. Naleznete zde také nejnovější informace, případné změny a cca 14 dnů před zahájením kurzů také pozvánky.

 

PŘIHLÁŠENÍ A PLATBY
Zašlete-li nám přihlášku, bude zaevidována jako závazná. Současně s přihláškou prosím zašlete zálohu 500 Kč. Jako variabilní symbol napište datum Vašeho narození bez tohoto údaje se nám některé platby velmi špatně dohledávají. Doplatek pak můžete zaslat dle svých finančních možností. Změní-li se okolnosti, které Vám zabrání přijet, je třeba přihlášku stornovat, abychom mohli Vaši rezervaci nabídnout dalšímu zájemci!
Při zrušení přihlášky, účtujeme stornovací poplatek 200 Kč, při odhlášení 7 dnů před zahájením v případě, že již nebude možné zajistít náhradníka, záloha propadá.
Platby poukazujte na náš účet č. 194628647/0300, hradit můžete složenkou typu „A“, bankovním převodem nebo hotovostním vkladem u některé z poboček ČSOB. Jste-li z Brna, je možné se také telefonicky dohodnout na schůzce a předání hotovosti oproti dokladu.
Zaměstnancům čerpajícím příspěvek od zaměstnavatele, příp.všem, kteří si chtějí náklady na kurz vložit do účetnictví, vystavíme na požádání fakturu.