JAZZ a MODERN DANCE V BŘECLAVI 2012

Pozvánka

BŘECLAV: 13.8. – 18.8.2012

 

Milé účastnice a úúčastníci prázdninového týdne jazzového tance s Davidem Strnadem

protože se již kvapem blíží termín Vašeho odjezdu do Břeclavi, posíláme Vám upřesňující informace týkající se příjezdu, evidence, stravy, ubytování i Vašeho volného času.

 

Evidence účastníků bude probíhat v  PONDĚLÍ 13. SRPNA 2012 mezi 11.00 – 15.00 hodinou v Domově mládeže SOŠ E.Beneše – Bratří Mrštíků 2202/4, kde společně vyřídíme všechny potřebné formality a  rovnou se zde ubytujete. První blok výuky  začíná ve 13.45 hod. Hala, kde probíhá výuka je přímo v areálu Domova mládeže, nemusíte tedy z místa ubytování nikam přecházet.

Harmonogram výuky v Břeclavi jsme upravili podle počtu přihlášených.

 

Harmonogram výuky Břeclav 2012:

 

 

 

 

13.45-15.15

 

15.30-17.00

17.15-18.45

Pondělí

 

 

Limon

 

Horton

Limon-pokročilí

 

9.00-11.30

11.45-12.15

12.30-14.00

 

16.00-17.30

17.45-19.15

Úterý

Limon

Jazz

 

 

Horton

Trénink

Středa

Limon

Variace

Limon-pokročilí

 

Horton

Jazz

Čtvrtek

Limon

Jazz

 

 

Horton

Trénink

Pátek

Limon

Variace

 

 

Horton

Jazz

Sobota

Limon

Jazz

 

 

 

 

 

 

 

KDE  NAJDETE  MÍSTO  UBYTOVÁNÍ  (viz.mapa na konci této pozvánky): Pokud pojedete vlastním automobilem, u Břeclavi je sjezd z dálnice. Pojedete ulicí Lidická – Národních hrdinů až k novému kostelu. Před ním na světelné křižovatce odbočíte vlevo a cca po 200 m uvidíte na pravé straně Kulturní dům. Za Kulturním domem odbočíte doprava (před řekou), za parkovištěm se dáte opět doprava a první ulicí vlevo – Domov mládeže je hned první budova na pravé straně ulice.

Vzdálenost od vlakového nádraží je cca 700 m. Doporučujeme dát se ulicí Žerotínovou, přejít na ulici Nerudovou, která končí u řeky, kde je most pro pěší.  Ten pak končí za Kulturním domem.

 

UBYTOVÁNÍ je pro zájemce zajištěno v Domově mládeže  Střední odborné školy Eduarda Beneše. Domov je téměř u břehu protékající řeky Dyje přímo ve středu města, v tiché ulici za Kulturním domem (adresa Bří. Mrštíků 2202/4). K dispozici budou 2, 3 a 4lůžkové pokoje v novější části internátu. Dva pokoje mají společnou předsíňku, kde je sprcha a WC.

Jestliže jste v přihlášce nepoznačili osobu, se kterou chcete být ubytován(a), budeme se snažit dát Vás s někým věkově blízkým.

 

STRAVOVÁNÍ  U snídaní (v případě, že jste si je poznačili v přihlášce) zůstáváme u osvědčené „samoobslužné minikantýny“ jako v minulých letech. K dispozici budou základní potraviny jako např. malá máslíčka, džemy, vakuově balené uzeniny nebo sýry, jogurty, čaj, káva, a pečivo, oplatky, sušenky atd., které budou průběžně doplňovány. "Samoobslužná minikantýna" funguje na vzájemné důvěře - tzn. že kupující si sám spočítá dle ceníku celkovou částku za odebrané potraviny a tu vloží do přiložené kasičky.

Obědy a večeře -  v Břeclavi je v těsné blízkosti veliký výběr restaurací s širokou nabídkou, proto se raději soustředíme na doporučení  jídel a nabídek v blízkém okolí a věříme, že budete spokojenější, než kdybychom zajistili stravování pouze v jedné z restaurací.
Budete-li si stravování připravovat sami, můžete si jídlo připravit v kuchyňce v domově mládeže. Je však nutné vzít si s sebou vše potřebné k přípravě pokrmů včetně nádobí.

Máte-li na stravu speciální požadavky, můžete  si  jídlo zakoupit v obchodech se zdravou výživou.

 

VE VOLNÉM ČASE můžete využívat nabídek sportovního areálu, je zde také pěkné koupaliště a v nedalekém okolí zajímavé zámecké areály. Ve sportovní hale (vedle koupaliště) je možné navštívit posilovnu nebo bowling. Informace o dalším aktuálním dění v Břeclavi a okolí pak získáte v místním informačním centru, které je na náměstí vedle kostela.

Můžete si s sebou vzít také kola pro výjezdy po okolí a uschovat si je v prostorách internátu. 

 

… A CO S SEBOU?

Jestliže patříte k těm, kteří při každém balení pobíhají po domě, či bytě a střídavě přinášejí a odnášejí různé předměty a oblečení, zkuste využít těchto tipů:

 

*  pohodlné oblečení  a  obuv na tancování (dostatečné množství!)

*  trička s krátkým a dlouhým rukávem, příp. košile  

*  kalhoty, sukni, šaty

*  sportovní oblečení (teplákovou soupravu) 

*  svetr nebo bundu 

*  ponožky, silné i slabé 

*  punčocháče 

*  spodní prádlo 

*  plátěnou čepici  

*  plavky 

*  pyžamo 

*  sandály, tenisky, přezůvky  

*  deštník nebo pláštěnka     

*  kapesníky  

*  ručník 

*  toaletní potřeby: mýdlo, zubní kartáček a pasta, žínka, hřeben, zrcátko, nůžtičky, kosmetika 

*  igelitové tašky a sáčky pro různé účely 

*  šití 

*  láhev na pití 

*  víceúčelový zavírací nůž a lžičku 

*  různé drobnosti, které se však mohou pořídit i na místě: baterku, blok, propisku, dopisní známky, věci pro radost a zábavu: karty,  knížky….

*  finanční hotovost  

*  průkazku zdravotní pojišťovny  a další důležité osobní doklady

*  dostatek pravidelně užívaných léků nebo vitamínů