SALSA LADIES STYLING 2012

Pozvánka

BOSKOVICE: 22.7. – 27.7.2012

 

Milé účastnice prázdninového týdne SALSY s Michaelou Strnadovou

protože se již kvapem blíží termín Vašeho odjezdu do Boskovic, posíláme Vám upřesňující informace týkající se příjezdu, evidence, stravy, ubytování i Vašeho volného času.

 

Evidence účastníků bude probíhat v  NEDĚLI  22. ČERVENCE  2012  mezi 11.00 – 15.00 hodinou v internátní budově - tzv. „dřeváku“ Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické na Hybešově ulici č. 53. První společný blok výuky začíná v 15.15 hodin.

 

HARMONOGRAM VÝUKY SALSA 

 

 

10.15-11.45

12.00-13.30

13.45-15.15

15.30-17.00

17.15-18.45

 

Neděle

---

---

 

SALSA

ZUMBA

 

Pondělí

ZUMBA

SALSA

---

ZUMBA

SALSA

 

Úterý

SALSA

ZUMBA

---

16.00 – 17.30
SALSA

17.45 – 19.15
ZUMBA

Středa

ZUMBA

SALSA

---

16.00 – 17.30
ZUMBA

17.45 – 19.15
SALSA

Čtvrtek

SALSA

ZUMBA

---

SALSA

ZUMBA

 

Pátek

ZUMBA

SALSA

---

---

---

---

 

 

KDE NÁS NAJDETE (trasa je vyznačena také na mapě na konci této pozvánky): Pokud pojedete vlastním automobilem, přijedete na světelnou křižovatku (v dolní části Boskovic), kde je obchodní dům ALBERT a centrum MODRÁ VĚŽ. Pojedete tak, abyste měli toto centrum po pravé ruce a za autobusovým nádražím odbočíte doprava (dle značky „hlavní silnice“) na ulici Sokolskou, pojedete stále rovně cca 1 km až minete kostel (vpravo) - zde začíná Hybešova ulice, budete pokračovat ještě asi 500 m a za druhým silničním retardére uvidíte na levé straně areál VOŠ ekonomické. Další informace k Vašemu ubytování obdržíte u evidence, která bude viditelně označen. Parkovat můžete na stranách silnice hned před internátem.

Stejnou trasou můžete jít také pěšky, protože u OD Albert je také vlakové a autobusové nádraží – cesta trvá cca 20 minut.

 

UBYTOVÁNI budete ve dvou internátních budovách VOŠ (zděná a tzv. „dřevák“). Jsou zde povlečené postele, nemusíte si tedy brát žádné spacáky, polštáře ani povlečení. Jestliže jste v přihlášce nepoznačili osobu, se kterou chcete být ubytován(a), budeme se snažit dát Vás s někým věkově blízkým.

POZOR pro zájemce o ubytování pátek-sobota !!!

Chcete-li zůstat v Boskovicích déle, příp. přijedou-li pro Vás známí, kteří by rádi také přespali, bude možné přespat na internátu ještě do soboty. Počítejte však s doplatkem 220,- Kč/osobu/noc.

 

STRAVOVÁNÍ U snídaní (v případě, že jste si je poznačili v přihlášce) zůstáváme u osvědčené „samoobslužné minikantýny“ jako v minulých letech. K dispozici budou základní potraviny jako např. malá máslíčka, džemy, vakuově balené uzeniny nebo sýry, jogurty, čaj, káva, a pečivo, oplatky, sušenky atd., které budou průběžně doplňovány. "Samoobslužná minikantýna" funguje na vzájemné důvěře - tzn. že kupující si sám spočítá dle ceníku celkovou částku za odebrané potraviny a tu vloží do přiložené kasičky.

 

Obědy i večeře jsou dohodnuté v restauraci „Záložna“ na Masarykově náměstí č. 11 přímo v centru Boskovic (jídelní lístek).

Strava začíná nedělní večeří a končí pátečním obědem. U evidence obdržíte stravenky, na které si můžete jídlo vyzvednout. Stravenky jsou v ceně 75 Kč (obědové menu) a 85 Kč (večeře - nabídka 30 jídel upravených cenově pro naši skupinu). Nebude-li Vám jídlo, které bude v nabídce vyhovovat, můžete si s doplatkem objednat z jídelního lístku. Musíte však počítat s delší dobou přípravy.

Chcete-li si jídlo připravovat sami, na internátech jsou k dispozici kuchyňky vybavené varnou konvicí, vařičem a lednicí. Je však nutné vzít si s sebou nádobí a příbory.


VE VOLNÉM ČASE můžete využívat nabídek sportovního areálu Červená zahrada (tenisové kurty, kuželkárna, nové koupaliště…) nebo Modré věže (bowling, squash, minigolf, kulečník, šipky, ...) letního kina, diskoték. Můžete navštívit zámek, trosky hradu s krásným výhledem nebo absolvovat některou z prohlídkových tras po židovském městečku. I nedaleko Boskovic jsou velmi zajímavé lokality – např. Westernové městečko, jeskyně Moravského krasu nebo městečko Kunštát známé svojí keramiku, zámkem a jeskyněmi….

Informace o dalším a aktuálním dění v Boskovicích a jejich okolí pak získáte na www.boskovice.cz, www.regionboskovicko.cz, nebo přímo v místním informačním centru na Masarykově náměstí.

Chcete-li si s sebou vzít kola na výjezdy po okolí, budou na internátu prostory, kde si je můžete uložit.

 

… A CO S SEBOU?

Jestliže patříte k těm, kteří při každém balení pobíhají po domě, či bytě a střídavě přinášejí a odnášejí různé předměty a oblečení, zkuste využít těchto tipů:

 

* pohodlné oblečení a obuv na tancování (dostatečné množství!)

* trička s krátkým a dlouhým rukávem, příp. košile

* kalhoty, sukni, šaty

* sportovní oblečení (teplákovou soupravu)

* svetr nebo bundu

* ponožky, silné i slabé

* punčocháče

* spodní prádlo

* plátěnou čepici

* plavky

* pyžamo

* sandály, tenisky, přezůvky

* deštník nebo pláštěnka

* kapesníky

* ručník

* toaletní potřeby: mýdlo, zubní kartáček a pasta, žínka, hřeben, zrcátko, nůžtičky, kosmetika

* igelitové tašky a sáčky pro různé účely

* šití

* láhev na pití

* víceúčelový zavírací nůž a lžičku

* různé drobnosti, které se však mohou pořídit i na místě: baterku, blok, tužku, propisku, gumu, dopisní papír a známky, věci pro radost a zábavu: karty, knížky….

* finanční hotovost

* průkazku zdravotní pojišťovny a další důležité osobní doklady

* dostatek pravidelně užívaných léků nebo vitamínů