ZZZUZUMBA

se Sandrou Dimitriadisovou

 

Boskovice  22.-27.7. 2012

Patříte mezi ty, kterým ani léto nezabrání pravidelně se hýbat???
Přijeďte si se Sandrou zacvičit a současně zatančit při žhavých latinských rytmech, které nenechají nikoho v klidu! ! !

 

SANDRA DIMITRIADISOVÁ
je mladá lektorka, která se věnuje tanci již od svých dětských let. Zpočátku se věnovala pouze moderním tanečním stylům (discoshow, new styl, house dance , R&B), později začala rozšiřovat své zkušenosti také o fitness programy(strečinkové metody, zdravotní cvičení, cvičení s overbaly atd.).
Zumba je právě ideálním propojením toho, co Sandru nejvíce baví, zajímá a okouzluje. V zumbě může spojit veškeré své zkušenosti tanečnice i cvičitelky.

 

Zumba
je jedním z nejdynamičtějších, zábavných fitness programů, v němž jsou propojeny prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Kombinací rychlejších a pomalejších bloků dochází ke spalování tuků a formování celého těla (hlavně pasu a bříška). Cvičí se na veselou rytmickou hudbu(salsa, soca, merengue, flamenco), která s Vámi bude „hýbat sama“ .
Abyste Zumbu zvládli, nemusíte být žádné zkušené tanečnice. Nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky. Prostě Zumbu zvládne úplně každý!

 

Jak vznikla ZUMBA:
Tvůrcem je kolumbijský instruktor aerobiku Alberto „Beto“ Peréz, který musel při hodině aerobiku improvizovat, protože si zapomněl svoji tradiční hudbu na lekci. Použil tedy nahrávku latinsko-amerických rytmů, které poslouchal a hit byl na světě!
Nyní žijí zumbou celé Spojené státy a již více než rok také Česká republika

 

VÝUKA
Účastníci kurzu budou mít k dispozici celý areál Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické na Hybešově ulici. V těchto prostorách plánujeme jak výuku, tak i ubytování.

Kurz je určen všem, kteří chtějí strávit aktivně prázdninový týden. Podle počtu zájemců bude výuka rozdělena na skupiny I. a II.


CENA
Výuka bude soustředěna do hodinových bloků, z nichž většina bude věnována Zumbě a některé jiné alternativě, kterou si účastníci dohodnou na místě s lektorkou. V kurzovném 900 Kč jsou zahrnuty minimálně 2-3 hodiny výuky denně, takže o pohyb máte postaráno.

 

 

 

Orientační harmonogram výuky (I. + II.):
 

  10.00-11.00 11.30-12.30 13.30-14.30   15.00-16.00 16.30-17.30
Neděle     I.+II. I. II.
Pondělí I. I.+II.   I. II.
Úterý II. I.+II.   II. I.
Středa I. I.+II.   I. II.
Čtvrtek II. I.+II.   II. I.
Pátek I. I.+II.      


 

 Další nabídka:


- Do kurzu 15.-20.7. si můžete VZÍT S SEBOU I SVÉ DĚTI a my jim zajistíme v době Vaší výuky výlety po okolí, návštěvu zámku, Westernového městečka nebo program v místě ubytování. Cena za zajištění doprovodu je 700 Kč. Protože je míst k ubytování dostatek určitě nebude problém, vzít si sebou také svůj vlastní doprovod.

- Současně s kurzem Zumby probíhají v Boskovicích také lekce JAZZOVÉHO tance a SALSY-LADIES STYLING s Davidem a Michaelou STRNADOVÝMI.

- „Taneční nezmaři“ mohou v Boskovicích zůstat 14 dnů. Pojedete-li na dva týdny, budete mít druhý týden kurzovné za polovinu!

- Stejně jako v minulých letech se budeme snažit zajistit Vám WiFi připojení v areálu, případně možnost využítí pevného internetového spojení v knihovně (v přízemí internátní budovy), kde si také můžete zapůjčit si něco pěkného na čtení.


UBYTOVÁNÍ     (FOTOGRAFIE - ZDE)
Ubytování účastníků semináře letos bude na 2 internátních budovách Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické (adresa: Hybešova 982/53). Pokoje jsou 2-4lůžkové, dva pokoje jsou většinou propojeny společnou sprchou a WC. K dispozici jsou kuchyňky, společenské místnosti ve zděné i „dřevěné“ budově. I na uzavřeném dvorku je příjemné posezení, kde si účastníci kurzů zpříjemňovali své večery.
Cena za ubytování v Boskovicích od neděle do pátku - tj. 5 nocí je 1110 Kč na osobu.

Nejste-li na ubytování nároční, můžeme Vás ubytovat v části, kde jsou společné sprchy a WC na chodbě. Zde je cena o něco nižší tj. 970 Kč na osobu.

 

POZOR!!! Budete-li si přát zůstat v Boskovicích déle, poznačte nám prosím svůj zájem na přihlášku, abychom se mohli dohodnout s provozovatelem na ubytování.


STRAVOVÁNÍ     (FOTOGRAFIE - ZDE)
V domovech mládeže jsou k dispozici kuchyňky s ledničkou, vařičem a varnou konvicí. Můžete si zde připravit teplé nápoje nebo ohřát potraviny. Doporučujeme vzít si s sebou potřebné nádobí.

Snídaně: pro nenáročné zájemce o snídaně bude v některé z kuchyněk k dispozici „samoobslužná minikantýna“, kde si mohou potraviny na snídani zakoupit. K dispozici budou základní potraviny jako např. malá máslíčka, džemy, vakuově balené uzeniny nebo sýry, jogurty, čaj, káva, a pečivo, oplatky, sušenky atd., které budou průběžně doplňovány. "Samoobslužná minikantýna" funguje na vzájemné důvěře - tzn. že kupující si sám spočítá dle ceníku celkovou částku za odebrané potraviny a tu vloži do přiložené do kasičky.
Snídaně si můžete samozřejmě zajistit také z vlastních zdrojů, nebo zakoupit v místní síti obchodů a uschovat si je v chladničkách.

Aby bylo možné již na první snídani zajistit dostatek potravin (některé není možné zakoupit v běžné obchodní síti) poznačte prosím svůj zájem v přihlášce!

 

Obědy a večeře: V Boskovicích je spousta možností a nabídek stravování – klasická jídelna, pizzerie, čínské bistro a restaurace… Polední menu i večeře si můžete vybrat v kterékoliv restauraci, poblíž centra. Zde se můžete najíst nebo si jen příjemně posedět dle individuálních požadavků a chuti.
Pro zájemce o společné stravování jsme opět dohodli restauraci "Záložna" na náměstí (www.zalozna-boskovice.cz). Tato je od místa výuky vzdálena cca 10 minut chůze. V poledním menu tato restaurace nabízí výběr 2-3 jídel. Bude-li u jídla nevyhovující příloha (např. knedlíky), je možné si ji vyměnit za vhodnější (např. rýži nebo brambory).
Cena 5 obědů (pondělí-pátek) je 375 Kč.
Na večeře restaurace nabízí 30 jídel cenově upravených pro naši skupinu. V nabídce jsou „hotovky“ , jídla z kuřecího, vepřového masa i ryb, jídla z těstovin a nechybí jídla bezmasá. Nabídky najdete na našich internetových stránkách
Cena 5 večeří (neděle-čtvrtek) je 425 Kč.
V Boskovicích najdete obchody se zdravou výživou i pekárnu, s nočním prodejem čerstvého pečiva, „osladit život“ si můžete v místní cukrárně a máte-li „mlsný jazýček na speciální čajíček“ doporučujeme zajít si také do čajovny.

 

 

ZÁVĚREČNÉ INFORMACE:
 

 

DOPRAVA
Dopravu si zajišťují účastníci sami, parkovat můžete bez větších problémů na silnici u ubytovacího areálů.

 

UPOZORNĚNÍ
Po celou dobu pobytu bude přítomna paní Ilona Brunová, na kterou se můžete obracet se svými dotazy. Pro nezletilé účastníky nebude zajištěn dohled, případný dozor osobou starší 18-ti let si proto musíte zajistit sami.

 

Na našich internetových stránkách si můžete prohlednout fotografie míst, kde bude probíhat letošní výuka, kde se můžete ubytovat, stravovat (jídelníček, který můžete očekávat) i mapy potřebné k orientaci ve městě. Naleznete zde také nejnovější informace, případné změny a cca 14 dnů před zahájením kurzů také pozvánky.


PŘIHLÁŠENÍ A PLATBY
Zašlete-li nám přihlášku, bude zaevidována jako závazná. Současně s přihláškou prosím zašlete zálohu 500 Kč. Jako variabilní symbol napište datum Vašeho narození bez tohoto údaje se nám některé platby velmi špatně dohledávají. Doplatek pak můžete zaslat dle svých finančních možností. Změní-li se okolnosti, které Vám zabrání přijet, je třeba přihlášku stornovat, abychom mohli Vaši rezervaci nabídnout dalšímu zájemci!
Při zrušení přihlášky, účtujeme stornovací poplatek 200 Kč, při odhlášení 7 dnů před zahájením v případě, že již nebude možné zajistít náhradníka, záloha propadá.
Platby poukazujte na náš účet č. 194628647/0300, hradit můžete složenkou typu „A“, bankovním převodem nebo hotovostním vkladem u některé z poboček ČSOB. Jste-li z Brna, je možné se také telefonicky dohodnout na schůzce a předání hotovosti oproti dokladu.
Zaměstnancům čerpajícím příspěvek od zaměstnavatele, příp.všem, kteří si chtějí náklady na kurz vložit do účetnictví, vystavíme na požádání fakturu.