POZVÁNKA

JAZZOVÝ TANEC S DAVIDEM STRNADEM

BŘECLAV: 12.8. – 17.8.2013

 

Milí účastníci jazzového a moderního tance s Davidem Strnadem

protože se již kvapem blíží termín Vašeho odjezdu do Boskovic, posíláme Vám upřesňující informace týkající se příjezdu, evidence, stravy, ubytování i Vašeho volného času.

 

Evidence účastníků bude probíhat v PONDĚLÍ 12. SRPNA 2013 mezi 11.00 – 13.00 hodinou v  Domově mládeže SOŠ E.Beneše – Bratří Mrštíků 2202/4, kde společně vyřídíme všechny potřebné formality a  rovnou se zde ubytujete. První blok výuky  začíná ve 13.45 hod. Hala, kde probíhá výuka je přímo v areálu Domova mládeže, nemusíte tedy z místa ubytování nikam přecházet a přesunete se pouze do jiné části budovy. Harmonogram výuky v Břeclavi je upraven počtu přihlášených. PS: pod názvem „Trénink“ se skrývá každoroční „speciální překvapení“, které si David pro břeclavský seminář připravuje.

 

Harmonogram výuky Břeclav 2012:

 

 

 

 

13.45-15.15

 

15.30-17.00

17.15-18.45

Pondělí

 

 

Limon

 

Horton

Limon-pokročilí

 

9.00-11.30

11.45-12.15

12.30-14.00

 

16.00-17.30

17.45-19.15

Úterý

Limon

Jazz

 

 

Horton

Trénink

Středa

Limon

Variace

Limon-pokročilí

 

Horton

Jazz

Čtvrtek

Limon

Jazz

 

 

Horton

Trénink

Pátek

Limon

Variace

 

 

Horton

Jazz

Sobota

Limon

Jazz

 

 

 

 

 

 

KDE  NAJDETE  MÍSTO  UBYTOVÁNÍ (trasa je vyznačena také na mapě na konci této pozvánky): Pokud pojedete vlastním automobilem, u Břeclavi je sjezd z dálnice. Pojedete ulicí Lidická – Národních hrdinů až k novému kostelu. Před ním na světelné křižovatce odbočíte vlevo a cca po 200 m uvidíte na pravé straně Kulturní dům. Za Kulturním domem odbočíte doprava (před řekou), za parkovištěm se dáte opět doprava a první ulicí vlevo – Domov mládeže je hned první budova na pravé straně ulice. Trasa je označena červeně.

Vzdálenost od vlakového nádraží je cca 700 m. Doporučujeme dát se ulicí Žerotínovou, přejít na ulici Nerudovou, která končí u řeky, kde je most pro pěší.  Ten pak končí za Kulturním domem. Odtud je to už jen pár metrů (viz. oranžová čára na mapě).

 

UBYTOVÁNÍ je pro zájemce letos zajištěno v Domově mládeže  Střední odborné školy Eduarda Beneše. Domov je téměř u břehu protékající řeky Dyje přímo ve středu města, v tiché ulici za Kulturním domem (adresa Bří. Mrštíků 2202/4). K dispozici budou 2, 3 a 4lůžkové pokoje v novější části internátu. Dva pokoje mají společnou předsíňku, kde je sprcha a WC. Jestliže jste v přihlášce nepoznačili osobu, se kterou chcete být ubytován(a), budeme se snažit dát Vás s někým věkově blízkým. K dispozici je také Wi-fi připojení k internetu.

 

STRAVOVÁNÍ U snídaní (v případě, že jste si je poznačili v přihlášce) zůstáváme u osvědčené „samoobslužné minikantýny“ jako v minulých letech. K dispozici budou základní potraviny jako např. malá máslíčka, džemy, vakuově balené uzeniny nebo sýry, jogurty, čaj, káva, a pečivo, oplatky, sušenky atd., které budou průběžně doplňovány. "Samoobslužná minikantýna" funguje na vzájemné důvěře - tzn. že kupující si sám spočítá dle ceníku celkovou částku za odebrané potraviny a tu vloží do přiložené kasičky.  

 

Obědy a večeře -  v Břeclavi je v těsné blízkosti veliký výběr restaurací s širokou nabídkou. Aktuální nabídky menu budete mít k dispozici v místě ubytování.

Nejčastěji navštěvované restaurace v blízkém okolí:

Hotel IMOS s Menu 59-89 Kč   www.hotelimos.cz

Hotel Terezka s Menu 79-85 Kč   www.hotelterezka.cz

Pipi gril s Menu 68-89 Kč  www.pipigril.cz

Dáváte-li přednost specialitám, můžeme Vám doporučit tyto stylové restaurace:

Mexická restaurace  www.mexicka-restaurace.cz

Irská Irish Pub Baroko www.irishpub.breclav.cz

Italská Pizzerie Gargáno www.pizzeriebreclav.cz

Čínská restaurace Shangai

 

Věříme, že budete  s aktuální  nabídkou spokojenější, než kdybychom zajistili stravování pouze v jedné z restaurací s omezenu nabídkou.
Budete-li si stravování připravovat sami, můžete si jídlo připravit v kuchyňce v domově mládeže. Je však nutné vzít si s sebou vše potřebné k přípravě pokrmů včetně nádobí.

Máte-li na stravu speciální požadavky, můžete  si  jídlo zakoupit v obchodech se zdravou výživou.

 

VE VOLNÉM ČASE můžete využívat nabídek sportovního areálu, je zde také pěkné koupaliště a v nedalekém okolí zajímavé zámecké areály. Ve sportovní hale (vedle koupaliště) je možné navštívit posilovnu nebo bowling. Informace o dalším aktuálním dění v Břeclavi a okolí pak získáte v místním informačním centru, které je na náměstí vedle kostela.

Můžete si s sebou vzít také kola pro výjezdy po okolí a uschovat si je v prostorách internátu. 

 

… A CO S SEBOU?

Jestliže patříte k těm, kteří při každém balení pobíhají po domě, či bytě a střídavě přinášejí a odnášejí různé předměty a oblečení, zkuste využít těchto tipů:

 

*  pohodlné oblečení  a  obuv na tancování (dostatečné množství!)

*  trička s krátkým a dlouhým rukávem, příp. košile  

*  kalhoty, sukni, šaty

*  sportovní oblečení (teplákovou soupravu) 

*  svetr nebo bundu 

*  ponožky, silné i slabé 

*  punčocháče 

*  spodní prádlo 

*  plátěnou čepici  

*  plavky 

*  pyžamo 

*  sandály, tenisky, přezůvky  

*  deštník nebo pláštěnka     

*  kapesníky  

*  ručník 

*  toaletní potřeby: mýdlo, zubní kartáček a pasta, žínka, hřeben, zrcátko, nůžtičky, kosmetika 

*  igelitové tašky a sáčky pro různé účely 

*  šití 

*  láhev na pití 

*  víceúčelový zavírací nůž a lžičku 

*  různé drobnosti, které se však mohou pořídit i na místě: baterku, blok, propisku, dopisní známky, věci pro radost a zábavu: karty,  knížky….

*  finanční hotovost  

*  průkazku zdravotní pojišťovny  a další důležité osobní doklady

*  dostatek pravidelně užívaných léků nebo vitamínů