POZVÁNKA - informace platí i pro 2. týden 21.-26.7.2013

 

Z U M B A

se SANDROU DIMITRIADISOVOU

BOSKOVICE: 14.7. – 19.7.2013

 

Milé účastníce prázdninového semináře ZUMBY se Sandrou DIMITRIADISOVOU

protože se již kvapem blíží termín Vašeho odjezdu do Boskovic, posíláme Vám upřesňující informace týkající se příjezdu, evidence, stravy, ubytování i Vašeho volného času.

 

Evidence účastníků bude probíhat v NEDĚLI 14. ČERVENCE 2013 mezi 11.00 – 16.00 hodinou v některé z internátních budov Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické na Hybešově ulici č. 53. První blok výuky bude začínat v 17 hodin. Výuka bude opět probíhat v prostorách VOŠ, v budově hned vedle internátu.

 

VÝUKA

Harmonogram výuky bude upřesněn až na místě, abychom mohli případně vyhovět i zájemcům z ostatních tanečních skupin.

  1. V loňském roce se účastnice shodly na dvou 1,5 hodinových blocích, které končily uvolňovacím cvičením, proto také lektorka navrhla obdobnou variantu i pro letošní rok. Počítejte proto, že se s Vámi na této variantě bude domlouvat.
  2. Protože se na zumbu dotazovaly také některé tanečnice z flamenka pro začátečníky, může být harmonogram upraven tak, aby se taneční bloky Flamenka a Zumby nepřekrývaly.

 

!!! Letos poprvé se nám podařilo s lektorkou Flamenka Janou Drdáckou připravit pro naše kurzisty taneční a hudební vystoupení Jany DRDÁCKÉ a skupiny Flamenco Element, které proběhne na nádvoří Boskovického zámku !!! Protože současně v tomto termínu probíhá také zámecká noc (noční prohlídky v kostýmech), můžete si rovnou prohlédnou i noční zámek.

 

KDE NÁS NAJDETE (trasa je vyznačena také na mapě na konci této pozvánky): Pokud pojedete vlastním automobilem, přijedete na světelnou křižovatku (v dolní části Boskovic), kde je obchodní dům ALBERT a centrum MODRÁ VĚŽ. Pojedete tak, abyste měli toto centrum po pravé ruce a za autobusovým nádražím odbočíte doprava (dle značky „hlavní silnice“) na ulici Sokolskou, pojedete stále rovně cca 1 km až minete kostel (vpravo) - zde začíná Hybešova ulice, budete pokračovat ještě asi 500 m a za druhým silničním retardére uvidíte na levé straně areál VOŠ ekonomické. Další informace k Vašemu ubytování obdržíte u evidence, která bude viditelně označen. Parkovat můžete na stranách silnice hned před internátem.

Stejnou trasou můžete jít také pěšky, protože u OD Albert je také vlakové a autobusové nádraží – cesta trvá cca 20 minut.

 

 

UBYTOVÁNÍ: jestliže máte objednáno ubytování u nás, v internátě jsou k dispozici povlečené postele, není nutné si tedy brát žádné spacáky, polštáře apod. Jestliže jste v přihlášce nepoznačili osobu, se kterou chcete být ubytována, budeme se snažit dát Vás s někým věkově blízkým.

 

stravovánÍ: U snídaní (v případě, že jste si je poznačili v přihlášce) zůstáváme u osvědčené „samoobslužné minikantýny“ jako v minulých letech. K dispozici budou základní potraviny jako např. malá máslíčka, džemy, vakuově balené uzeniny nebo sýry, jogurty, čaj, káva, a pečivo, oplatky, sušenky atd., které budou průběžně doplňovány. "Samoobslužná minikantýna" funguje na vzájemné důvěře - tzn. že kupující si sám spočítá dle ceníku celkovou částku za odebrané potraviny a tu vloží do přiložené kasičky.

 

Obědy i večeře jsou dohodnuté v restauraci „Záložna“ ve středu města na Masarykově náměstí č. 11.

Strava začíná nedělní večeří a končí pátečním obědem. U evidence obdržíte stravenky, na které si můžete jídlo vyzvednout. Stravenky jsou v ceně 75 Kč (obědové menu) a 85 Kč (večeře - nabídka 30 jídel upravených cenově pro naši skupinu-viz. internetové stránky). Nebude-li Vám jídlo, které bude v nabídce vyhovovat, můžete si s doplatkem objednat z jídelního lístku. Musíte však počítat s delší dobou přípravy.

Chcete-li si jídlo připravovat sami, na internátech jsou k dispozici kuchyňky vybavené varnou konvicí, vařičem a lednicí. Doporučujeme vzít si s sebou nádobí a příbory.


VE VOLNÉM ČASE můžete využívat nabídek sportovního areálu Červená zahrada (tenisové kurty, kuželkárna, koupaliště…) nebo Modré věže (bowling, squash, minigolf, kulečník, šipky, ...) letního kina nebo posezení v nepřeberném množství místních hospůdek, které účastnice v minulých letech postupně objevovaly. Můžete navštívit zámek, trosky hradu s krásným výhledem nebo absolvovat některou z prohlídkových tras po židovském městečku. I nedaleko Boskovic jsou velmi zajímavé lokality – např. Westernové městečko, jeskyně Moravského krasu nebo městečko Kunštát známé svojí keramiku, zámkem a jeskyněmi….

Informace o dalším a aktuálním dění v Boskovicích a jejich okolí získáte na www.boskovice.cz, www.regionboskovicko.cz, nebo přímo v místním informačním centru na Masarykově náměstí.

Chcete-li si s sebou vzít kola na výjezdy po okolí, budou na internátu prostory, kde si je můžete uložit.

 

… A CO S SEBOU?

Jestliže patříte k těm, kteří při každém balení pobíhají po domě, či bytě a střídavě přinášejí a odnášejí různé předměty a oblečení, zkuste využít těchto tipů:

 

* oblečení a obuv na tancování a cvičení (dostatečné množství!)

* trička s krátkým a dlouhým rukávem, příp. košile

* kalhoty, sukni, šaty

* sportovní oblečení (teplákovou soupravu)

* svetr nebo bundu

* ponožky, silné i slabé

* punčocháče

* spodní prádlo

* plátěnou čepici

* plavky

* pyžamo

* sandály, tenisky, přezůvky

* deštník nebo pláštěnka

* kapesníky

* ručník

* toaletní potřeby: mýdlo, zubní kartáček a pasta, žínka, hřeben, zrcátko, nůžtičky, kosmetika

* igelitové tašky a sáčky pro různé účely

* šití

* láhev na pití, hrníček na kávu

* víceúčelový zavírací nůž a lžičku (nádobí v případě, že si budete vařit sami)

* různé drobnosti, které se však mohou pořídit i na místě: baterku, blok, tužku, propisku, dopisní papír a známky, věci pro radost a zábavu: karty, knížky (knihy bylo možné také zapůjčit v internátní knihovně)

* finanční hotovost

* průkazku zdravotní pojišťovny a další důležité osobní doklady

* dostatek pravidelně užívaných léků nebo vitamínů