P O Z V Á N K A - 1.týden

 „JAZZ&MODERN DANCE Boskovice 2017“

 

 

Milé tanečnice, milí tanečníci,

zbývá už jen několik dnů a opět se spolu po roce setkáme v Boskovicích.

Při Vašem příjezdu se Vám budu u evidence věnovat já (Ilona Brunová) – zaevidujete se, ubytujete, doladíme spolu finance, příp. další nesrovnalosti.

 

Budu se na Vás těšit v  NEDĚLI 23.ČERVENCE  2017 mezi 11.00 – 15.30 hodinou v jedné z  internátních budov Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické a Střední školy na Hybešově ulici č. 53.

V neděli se začíná tančit  ve 12.45hod. – první dva taneční bloky patří „začátečníkům“, v 16.15hod. pak začnou taneční bloky pro „pokročilé“.

 

Techniky Limon, Horton a Jazz bude tradičně vyučovat David Strnad, v klasické průpravě se Vám bude věnovat Michaela Strnadová.

Výuka bude opět probíhat v tělocvičně VOŠ, která je v budově hned vedle internátu, kde je ubytování - nebudete tedy muset nikam daleko docházet!

 

Základní kurz má 21 hodin výuky (tj. 14 bloků po 1,5 h.)-taneční bloky jednotlivých technik (Limon, Horton a Jazz…) na sebe navazují. Doporučujeme tedy docházet na vybrané techniky pravidelně. Zvládnete-li tančit celý den, můžete navštěvovat začátečnické i pokročilé bloky bez dalších příplatků.

 

 

KDE NÁS NAJDETE : Pokud pojedete vlastním automobilem, přijedete na světelnou křižovatku (v dolní části Boskovic), kde je obchodní dům ALBERT. Pojedete tak, abyste měli toto centrum po pravé ruce a za autobusovým nádražím odbočíte doprava (dle značky „hlavní silnice“) na ulici Sokolskou, pojedete stále rovně (cca 1 km), na křižovatce s evangelickým kostelem budete pokračovat stále rovně po ulici Hybešova a 

asi po  500 m (za druhým silničním retardérem) uvidíte vlevo 

areál VOŠ. Další informace k Vašemu ubytování obdržíte u evidence, která bude viditelně 

označena.  Stejnou trasou můžete jít také pěšky, protože u OD Albert je také vlakové a autobusové nádraží – cesta trvá cca 20 minut.

 

 

 

 

 

UBYTOVÁNÍ v internátu VOŠ: 

Na ubytování máme k dispozici dvě internátní budovy s dostatkem lůžek, proto se snažíme vyhovět všem Vašim přáním.  Jestliže nemáte žádný speciální požadavek, budeme se snažit ubytovat Vás dle možností samostatně nebo alespoň s někým věkově blízkým. K dispozici jsou postele a lůžkoviny.  

 

 

STRAVOVÁNÍ:

Pro ubytované v domovech mládeže jsou k dispozici kuchyňky s ledničkou, vařičem a varnou konvicí. Můžete si zde připravit teplé nápoje nebo ohřát potraviny, skleničky a hrníčky jsou k dispozici, budete-li si však vařit, doporučujeme vzít si s sebou hrnce, vařečky, příp. i talíře, ty jsou v kuchyňkách v omezeném množství. 

Potraviny na snídaně budou k dispozici na internátě.

Obědy i večeře, které jste si u nás objednali budou v restauraci „Záložna“ ve středu města (Masarykovo náměstí č. 11). U evidence obdržíte stravenky, na které si můžete v této restauraci jídlo vyzvednout. Strava začíná nedělní večeří a končí pátečním obědem. Vybrat si můžete z nabídky cca 30 jídel upravených cenově pro naši skupinu. Obědy je možné si vybrat z nabídky menu.

Budete-li ve skupině, která bude uzavírat večerní výuku ve 19.30hod. (19.15h.) snažte se prosím přesunout na večeři tak, abyste si mohli v klidu objednat-restaurace vaří pouze do 21 hodin.

Chcete-li si jídlo připravovat sami, na internátech jsou k dispozici kuchyňky vybavené vařičem a varnou konvicí, menší množství potravin je pak možné uchovat v lednicích.