JAZZ a MODERN DANCE

 

s DAVIDEM STRNADEM

 

Boskovice I. 23.-28.7.2017

 
Boskovice II. 6.-11.8.2017
 
 

 

Vážené tanečnice a tanečníci,

letos pro Vás pořádáme již 14. ročník letních tanečních seminářů ve spolupráci s vynikajícím lektorem, choreografem a tanečníkem Davidem Strnadem. 

Našich seminářů se zúčastnilo již desítky tanečnic a tanečníků, z nichž se  ne všichni věnují pouze „moderně“.  Semináře navštívili tanečníci společenských tanců, muzikáloví herci nebo např. tanečnice flamenca. Za Davidem Strnadem přijíždí také zahraniční zájemci jak z řad jednotlivců, tak i celé taneční skupiny (např. z Itálie nebo Slovenska), pravidelně dojíždějí i skupiny z celé České republiky.  Pestré je jak věkové složení klientely (od 10letých dětí – po 55leté dámy), tak i profesní zařazení. Seminářů se účastní lidé, kteří si techniky teprve osvojují a vedle nich zde působí profesionálové tanečníci i učitelé.

 

Mnohé z účastníků oslovuje také zajímavé pojetí výuky a jedinečná atmosféra, kterou dokáže doslova vykouzlit David Strnad a díky této skvělé atmosféře se k nám každoročně vracejí. 

Vy, kteří jste se již s Davidem Strnadem měli možnost na trénincích setkat jistě uznáte, že jeho tréninkům nechybí humor ani profesionální přístup, že dokáže vytvořit obdivuhodnou atmosféru a zajímavým vedením tréninků povzbudí a dodá energii i těm, kteří sahají na dno svých sil.