JAZZ & MODERN DANCE 2024

28.6.-3.7.2024  +  26.-31.7.2024

 

VÝUKA

Jako každý rok se můžete také letos těšit na velmi akční lekce JAZZ DANCE, LIMON a HORTON  se známým choreografem a skvělým lektorem DAVIDEM STRNADEM.

 

Již několik let vycházíme vstříc těm, kteří nemají dostatek dovolené, proto výuka začíná již v pátek odpoledne a skončí ve středu. Nemáte-li tedy dostatek dovolené, budou Vám stačit pouze 3 dny. Neodmítáme ani ty, kteří mohou přijet pouze na zkrácený pobyt nebo víkend. Stavit se za námi můžete také jen na některou z lekcí - pozor však, protože lekce jednotlivých technik na sebe navazjí!

 

KDE SE VŠE ODEHRÁVÁ:

Účastníci semináře mají k dispozici  areál Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické na Hybešově ulici. Výuka probíhá v tělocvičně, ubytováni zajišťujeme v internátních budovách vedle tělocvičny. V době odpočinku však můžete využít travnaté plochy přímo v areálu.

 

Základní kurz má 21 hodin výuky (14 bloků po 1,5hod.). Taneční bloky jednotlivých technik (Limon, Horton, jazz) na sebe navazují. V minulých letech bylo možné za jedno kurzovné docházet i na taneční bloky druhé skupiny (začátečníci a pokročilí). Tuto možnost bychom rádi nabídli také v letošním roce.  

 

Cena celého semináře je 2700 Kč, zúčastníte-li se pouze jednoho dne uhradíte 3 taneční bloky v celkové částce 550 Kč  a 4. blok máte zdarma. Přijedete-li  si pouze protáhnout tělo na jeden taneční blok je cena 220 Kč.

 

HARMONOGRAM VÝUKY  2024

 

 

DALŠÍ INFORMACE:

Po celou dobu pobytu bude přítomna paní Ilona Brunová, na kterou se můžete obracet se svými dotazy. Pro nezletilé účastníky nebude zajištěn dohled, případný dozor osobou starší 18-ti let si proto musíte zajistit sami.

 

Stejně jako v minulých letech uvítáme také ty, kteří hledají možnosti odpočinku a rekreace nebo chtějí tančící pouze doprovodit a strávit v Boskovicích čas jiným než tanečním způsobem (např. výjezdy na kole, návštěvou koupaliště, výlety po okolních památkách a přírodních zajímavostech).

 

DOPRAVA: Dopravu si zajišťují účastníci sami, parkovat můžete bez větších problémů na parkovišti před areálem.