ZAPIŠTE se před návštěvou lekce do REZERVAČNÍHO FORMULÁŘE na jednotlivé lekce rodičů s dětmi v centru BOSA Bosonohy (čtvrtek) a ve studiu "U Džbánu" v Komíně (středa + od 13.11.také v pondělí!!!)

Vzhledem k časté nemocnosti dětí vycházíme vstříc rodičům tím, že si hradí pouze odchozené lekce. Může se  však stát, že některé lekce, o které nebude zájem ZRUŠÍME - je tedy třeba být v aktivním kontaktu. Z tohoto důvodu je nutné vyplnit kontaktní formulář  - PŘIHLÁŠKU, abychom  Vás mohli o změnách včas informovat. 

V BOSE TANČÍME při zapsání alespoň 5 dětí v našem rezervačním formuláři

v Komíně lekce, na kterých budou minimálně 3 děti. 

Tanečně-pohybový kroužek pro 1-3leté děti s rodiči

Mate-li doma malé 1-3leťáčky a chtěli by jste jim společně s dalšími maminkami zajistit dopolední zábavu, můžete k tomu vyžít právě naši nabídku pro nejmenší.

 

v komínském „Studiu U Džbánu“ 

STŘEDA 9.30 - 10.30 hodin

(Běly Pažoutové 1, Brno-Komín)

Momentálně lekce probíhají pouze při registraci minimálně 3 dětí. 

 

 

a tradičně v centru BOSA Bosonohy

 ČTVRTEK 9.30 - 10.30 hodin 

(Ostopovická 29, Bosonohy)

 

Část lekcí (cca 30 minut) je věnována písničkám, básničkám k procvičení motoriky a sluchového vnímání dětí pomocí rekvizit.  Závěr lekce pak volnému pohybu a individuálním hrám v prostoru herny.

Základní cena - permanentka na 10 lekcí je  1000,- Kč (můžete ji uplatnit na lekce září-červen). Tuto platbu můžete uplatnit u zdravotní pojišťovny. 

Chcete-li docházet nezávazně jen nárazově na některou lekci je cena 120 Kč.

 

Na všechny se těší   Ilona BRUNOVÁ

TANEČNĚ-POHYBOVÝ KROUŽEK pro 1-3leté děti s rodiči

PONDĚLÍ 9.00 - 10.00 hodin

Vážení rodiče,

Srdečně Vás zvu do lekcí, které probíhají v pondělí (s výjimkou státních svátků, příp. školních prázdninmezi 9.30-10.30 hodin v CVČ BOSA (Ostopovická 29, Bosonohy).

 

Lekce probíhají v herně CVČ, část lekcí je věnována písničkám, básničkám k procvičení motoriky a sluchového vnímání dětí.  Závěr lekce pak volnému pohybu v prostoru herny.

Základní cena (rezervace místa) je na celou sezónu 500,- Kč +  za každou účast poplatek 25 Kč.  

Těší se na Vás   Ilona BRUNOVÁ